Neporažení hráči U12 se stali vládci Prahy

Již s jistým postupem na Národní finále jsme vstupovali k posledním 3 utkáním v pražském přeboru. Jedná velká motivace, přesto v hráčích byla, a tím bylo udržet neporazitelnost po celou dobu soutěže. Tento cíl se nám podařilo naplnit, a proto končíme sezónu s krásnou bilancí 18 vítězství a 0 porážek.

Sokol Pražský : Sokol Kbely 89 : 20

Sokol Pražský : BŠ Praha 74 : 59

Sokol Pražský : BA Sparta 79 : 49

Kluci ke všem zápasům přistoupili velice zodpovědně a již od prvních minut bylo jasné kdo si jde pro vítězství. Kluci předvedli naprosto jiné nasazení a zájem oproti přátelskému zápasu v Domažlicích, který jsme sehráli a ukázal se jako velice důležitý. Tým makal od první do poslední minuty každého zápasu, ukázal několik povedených akcí hoď a běž, pár pěkných backdoorů, a hlavně košů na konci akcí. To je zatím náš největší problém a strašák. Proměňování šanci, kdy si ji pěknou akcí vytvoříme.

Kluci moc dobře vědí, že těmito zápasy nic nekončí, ale naopak začíná. Již na 9dní nás čeká naše první Národní finále v městech Příbor a Nový Jičín. V pátek změříme síly postupně s BK Opava od 12:00, a poté s Tygry z Českých Budějovic od 20:00. Další zápasy budou záležet na naších výkonech!!