Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu

Příští zápas

Muži na favorita nestačili

V teprve třetím domácím utkání a zároveň v 9.kole 1.ligy mužů jsme přivítali Jindřichův Hradec, který minulou sezónu působil v nejvyšší soutěži a rád by se do ní co nejdříve vrátil. Od začátku nám soupeř dával najevo, že nepřijel prohrát. My jsme ale bojovným výkonem nedali svou kůži zadarmo. První poločas byl velmi vyrovnaný a do šaten se odcházelo za stavu 30:34 pro hosty. Vstup do druhého poločasu měli lepší opět hosté a odskočili na rozdíl 12 bodů, kdy vytvářeli zónovým presem velký tlak na naše rozehrávače. I tak jsme se dokázali vrátit do hry a soupeře jsme nenechali vydechnout. Konečný rozdíl ve skóre bohužel neodpovídá předevedené hře a bojovnosti, která nás celé utkání zdobila. Výkon byl příslibem do dalších utkání. Jen je potřeba neustoupit a tvrdě pracovat.