Kadeti se vracejí z víkendových utkání s poloviční úspěšností

BK Loko Plzeň  -  Sokol  Pražský   66:87   /20:21,31:46,49:71/

V sobotním utkání nám celou 1.čtvrtinu trvalo, než jsme si zvykli na tempo  basketbal v podání domácích. Slabá obrana, špatný návrat a bez komunikace, to nás na začátku zápasu trápilo. Postupem času jsme však tyto činnosti zlepšili a se zlepšeným pohybem v útoku jsme si do poločasu vybudovali dvouciferný náskok. Ten jsme v průběhu druhého poločasu navýšili a bezpečně kontrolovali průběh zápasu. Škoda závěru, kdy jsme lehkovážnými chybami dovolili soupeři zkorigovat výsledek.

statistiky z utkání - zde

Sokol  Písek  -  Sokol  Pražský   100:95   /29:26,55:46,83:75/

Nedělní "přestřelka" pro nás nevyzněla dobře. Určitě náš nejhorší výkon v obraně, kde jsme téměř nikdo nebyl schopen ubránit svého hráče. Od začátku utkání, přesto, že jsme do 6.minuty vedli, jsme měli obrovské problémy s návratem do obrany a obranou hráče 1x1. V momentě, kdy domácí šli do vedení hráli ve velké euforii a my jsme kolikrát jen přihlíželi. K naší cti však stojí za to říci, že jsme za pro nás nepříznivého stavu zápas nezabalili a bojovali jsme dál a  průběh několikrát zdramatizovali. Rozhodnutí však přišlo na začátku 4.čtvrtiny, kdy domácí po šňůře  9:0 odskočili na rozdíl 17 bodů. Přesto, že jsme opět utkání nezabalili a koncovku zdramatizovali, na lepší výsledek to tentokrát nestačilo a domácí zaslouženě vyhráli.