U15 odehráli pouze nedělní utkání

Sobotní zápas s Libercem byl na žádost Liberce odložen na neurčito, a tak jsme se mohli soustředit pouze na nedělní utkání proti BA Nymburk.

Sokol Pražský : BA Nymburk 81:69

Do nedělního utkání jsme jako již po několikáté vstoupili velmi vlažně. Vyšši soupeř si vytvořil několik střeleckých pokusů v jednom postupném útoku, neboť jsme nebyli schopni vzít hráče na záda. V obraně jsme čekali co soupeř vymyslí, místo toho abychom soupeře do něčeho tlačili, a to se nám také vymstilo. Až závěr prvního poločasu byl hlavně na obrané polovině lepší, kdy jsme šli více po míči a získali několik lehkých balónů, a mohli jsme jednoduše skórovat z rychlého protiútoku.  To vedlo k poločasovému vedení 45:34.

Druhá půle byla úplný obraz té první. Po pěti odehraných minutách bylo skóre skoro vyrovnané, kdy soupeř stáhl své manko až na dva body. Větší rozdíl ve skóre přinesla až poslední čtvrtina, kdy nám zbylo více sil něž soupeři, a došli jsme si pro cenné vítězství.

Jednalo se o velice dobré utkání z obou stran, www.chattimes.me a je jedině dobře že hráči mají konečně možnost takto vyrovnaná utkání odehrát. Bohužel za poslední dva roky jsme takovýchto utkání neodehráli mnoho a je to bohužel na hráčích znát. Budeme muset zapracovat na týmovém výkonu a lepším posunu hráčů v útoku.

Čtvrteční debakl od Tygrů Brno, bude shrnut po úterním zápase s BŠM Brno v rámci celé dvojičky.