Datum a čas konání: 20.4.2024 15:30
Místo: Sokol pražský
Rozhodčí: Hošek, Horník

Odveta s Libercem

O víkendu nás čekalo pouze jedno utkání, a to s Libercem který němá žádné družstvo ve dvojičce.

Sokol Pražský - Kondoři Liberec

188:11

57:0 100:5 149:7

Při našem prvním vzájemném utkání, které se uskutečnilo na konci ledna, byla část našeho týmu na turnaji EYBL a to všetně trenérů. Utkání tehdy skončilo 54:80 a tak bylo zřejmé že teď, když sme byli více méně kompletní bude mít utkání zcela odlišný průběh. Od prvních minut bylo jasné jakým směrem se bude utkání odebírat. Soupeř neměl kvalitu a ani morálku na to bojovat. Po první čtvrtině byl výsledek takřka jasný, jelikož soupeř nevypadl na to, že je schopen i bez obrany 57 bodů nastřílet. Bohužel nám toto utkání nic nepřineslo a můžeme se jen těšit na vyrovnanější utkání v posledních dvou kolech letošního roku.