Kadeti U 17 na MČR nepostoupí

Kadeti U 17 na MČR  nepostoupí

Rozhodující 5.zápas play off jsme prohráli.

BA Nymburk   -   Sokol Pražský    89:76   /16:21,40:34,66:53/

Do zápasu "o všechno" jsme vstoupili aktivně, dobrou obranou jsme soupeři nedovolili jednoduché zakončení. My naopak rychlým přechodem na útočnou polovinu jsme si vypracovávali dobré pozice pro zakončení, nebo jsme sbírali fauly domácích hráčů. Prakticky celý první poločas jsme byli mírně ve vedení, avšak nedokázali jsme si vytvořit proti často střídajícím domácím vyšší náskok vlastními častými chybami. Zároveň jsme nedokázali využít výškovou převahu pod košem po zranění domácího hráče Valentínyho. Poslední 2 minuty první půle jsme ale prohráli 8:0 a to jakoby předznamenalo další průběh utkání.

Do druhého poločasu soupeř nastoupil s velkou energií a brzy si vypracoval dvouciferný náskok. Na nás se začala projevovat únava, začali jsme až příliš chybovat v obraně a v útoku jsme se na koš hrozně nadřeli. Domácí se dostali do herní pohody a my jsme už na zvrat v utkání síly nenašli.

Přesto patří hráčům velké poděkování za celou sérii a je samozřejmě škoda, že jsme byli až příliš ovlivněni zraněními hráčů.