U15 zahájili druhou část sezóny v netradiční kooperaci s U14

První utkání ligové části sezóny jsme odehráli v kombinované sestavě, napůl s hráči U14. Výsledkem byl napínavý zápas s pro nás špatným koncem.

Sokol Pražský - USK Praha

82:88

(25:20 45:53 72:67)

Vzhledem k dobré výkonnosti týmu U14 a jejich postupu do extraligy jsme se na první utkání ligy spojili a společnými silami se pokusili porazit městského rivala z Folimanky. Díky hře na dvě sestavy jsme byli schopni držet tempo hry velmi vysoko a tak soupeře neustále držet pod tlakem. Od úvodu bylo utkání velmi vyrovnané a hráči makali na 100%. Dobrou obranou a rychlou agresivní hrou, jsem se drželi v mírném vedení. V druhé čtvrtině však přišly slabé chvilky obou sestav a tak měli oba hlavní trenéři při poločasové poradě co napravovat. Výsledek to očividně mělo, protože nástup do druhého poločasu byl od obou šestic velmi dobrý. A tak jsme si vzali vedení opět na svou stranu. Do koncovky utkání jsme šli s dobrým náskokem 10 bodů ještě 6 minut před koncem. Nervozita v koncovce a dva reprezentanté na straně soupeře byli bohužel rozhodujícím faktorem, když jsme poslední čtyřminutovku prohráli se skóre 0:11. Prohra o 6 bodů tak byla smutnou tečkou za velmi dobrým sobotním výkonem.