Oficiální stránky basketbalového klubu

Příští zápas

U17: Dobrý výkon vedl k domácí výhře nad Brnem

Sokol Pražský - Tygři Brno 92:86

Netradičně v úterý jsme přivítali na domácí palubovce hráče Brna. Vzhledem k naší rozsáhlé marodce dostali větší prostor hráči širšího kádru a ty svou šanci využili. Od začátku zápasu se hrál rychlý a útočný basketbal na obou stranách hřiště. Nás v první čtvrtině držel především útočný doskok a dobrý posun míče v útoku. Poločasové vedení 46:41 bylo pro naše hráče zaslouženou odměnou. Bohužel vstup do druhého nám hrubě nevyšel, a soupeř se dostal do vedení 46:52. Až oddechový čas nás opět uklidnil a vrátili jsme se nohama na zem. Celý zápas byl velice vyrovnaný, kdy ani jedno družstvo nevedlo o více než 10bodů. V závěru se více střelecky dařilo nám a tak jsme nakonec urvali vítězství na naši stranu.

Pochvalu za zápas patří celému družstvu, kdy jsme konečně vystupovali jako jeden tým- nejenom hráči na hřišti ale i celá lavička. Jen tak dál hoši!

Poslední zápasu odehrajeme o víkendu proti Písku a USK Praha. Oba tyto zápasy budou vzhledem k omezení vlády odehrány BEZ diváků. Děkujeme za pochopení a dodržení zákazu.