První přípravný turnaj v Ostravě U17

Prvním testem našeho družstva U17 byl Test Cup v Ostravě. Turnaj splnil přesně to co jsme chtěli a ukázal, že jako tým můžeme v této sezóně dokázat velké věci.

Sokol Pražský – Lokomotiva Plzeň 88:43

V prvním zápase jsme narazili na soupeře z Plzně. Po pomalejším rozjezdu jsme se konečně nakopli k pořádnému výkonu a všichni hráči odvedli maximum. Lepší start do turnaje jsme si nemohli přát.  Replica Handbags

Sokol Pražský – BK Pardubice 67:62

Asi nejhorší zápas z naší strany na turnaji. Neproměňovali jsme jednoduché koše a několikrát jsme nechali soupeře vrátit se do hry. Mysleli jsme si, že vše půjde samo a ono nešlo. Přesto jsme v rotaci všech hráčů získali druhé vítězství na turnaji.

Sokol Pražský – Katowice 84:55

Lehce unavený soupeř nám odpor dlouho nekladl. Velký bodový rozdíl sice narostl až v závěru, kdy nám padlo několik trojek v řadě, nicméně kluci zápas odehráli s přehledem a nenechali soupeře od prvních minut pomýšlet na vítězství.

Semifinále

Sokol Pražský – Inter Bratislava 51:66

Nejhezčí utkání na turnaji. DO utkání jsme vstoupili skvěle a vypracovali jsme si až 10bodové vedení. Bohužel ztráta koncentrace před poločasem dovolila soupeři se přiblížit na rozdíl 4bodů. To byl rozhodující faktor celého utkání. O poločase na nás padla únava, začali jsem dělat hloupé ztráty a soupeř si došel pro zasloužené vítězství. Nutno podotknout, že někteří hráči měli již dopolední utkání za U19 v nohách, a tak není se čemu divit, že nám došly síly. Nebyl to ale jediný faktor naší prohry, nýbrž již zmiňovaná ztráta koncentrace, která nás srazila na kolena a v tu chvíli se únava projevila.

O 3.místo

Sokol Pražský – Katowice 64:48

V zápase o třetí místo jsme narazili opět na Katowice. Soupeř hrál tentokrát po většinu zápasu zónu, což bylo super, protože jsme si mohli proti této obraně zahrát. V rozhodujících chvílích nás podržela střelba za tři body, a tak jsme s lehkými obtížemi získali třetí místo na turnaji.

Turnaj splnil vše co jsme potřebovali. Vyzkoušel jsme si některé věci, co jsme nově nacvičovali, a teď máme ještě 3týdny času do začátku soutěže vše vyladit a doučit.

Jedinou kaňkou na tomto víkendu byla cesta zpět kdy RegioJet opět nezklamal a zůstali jsme stát mezi poli. Zpoždění tři hodiny a návrat kolem 23:00 byl velice nepříjemný.