Vstup do extraligy U17 na výbornou

O víkendu nás čekal nejdelší výjezd, co se týče přejezdu, za celou sezónu. Jsme rádi že jsme i přes nelehkou situaci mohli zápasy v Prostějově a Pardubicích odehrát a hlavně vyhrát!

SP – BCM Orli Prostějov  79:58

Do zápasu s Prostějove jsme vstoupili koncentrovaně od první minuty. Od začátku jsme si vytvořili mírný náskok, který jsme postupně navyšovali. I přesto, že jsme oproti přípravě byli všude o krok pozdě, soupeře jsme svou agresivitou přehrávali. Náš náskok ve třetí čtvrtině narostl až na 30 bodu a tak mohli dostat během celého zápasu prostor i mladší hráči ročníku 2006. Se svou úloho se Jakub Zajíc, Jakub Křišťan a Kostiantin Iagupov poprali více než dobře a mohli ochutnat jak velký rozdíl je mezi U15 a U17. Chlapci zaznamenali celkem 18doskoků a bylo jich plné hřiště. Nejlepší výkon našeho týmu předvedl Adam Růžička který zaznamenal 24 bodů a 10doskoků.

Prada Replica Handbags

SP – BK Pardubice 87:82

Zápas v Pardubicích jsme začali velice nekoncentrovaně a odevzdaně. Všude jsme byli o krok pozdě, hráče jsme museli zastavovat za cenu faulu a naše frustrace rostla. Naštěstí se nám dařilo v útoku, a tak jsme první čtvrtinu vyhráli 25:23. I přes důrazné varovaní naše hra pokračovala v zajetých kolejích z první čtvrtiny. Míče nám padaly z ruky, hodně nepřesností a uchylování ke hře jeden do pěti, vedlo k tomu, že jsme se trápili i nadále. Ve třetí čtvrtině se nám podařilo soupeři odskočit na větší bodový rozdíl, ale neproměnění pár jednoduchý šoupáku nás stálo pohodový zápas, a dopustili jsme vyrovnanou koncovku. V základní hrací době zápas neurčil vítěze, a tak jsme museli absolvovat první prodloužení v této sezóně. V prodloužení jsme našli více sil, a 10bodů Adama Růžičky a 8bodů Jonáše Bičíka rozhodlo o tom, že jsme si z Pardubic odvezli cenné vítězství.