Povedený vstup do sezóny U11

Tento víkend absolvovali nejmladší baskeťáci svoje první životní zápasy.

V sobotu nastoupili proti Sokolu Dubeč a pro mě za 22 let trénování první prodloužení . Kluci nastoupili s přílišným respektem k soupeři, báli se, nevěděli si rady s postavením v obraně, byť to na trénincích běžně děláme. No ale rodiče, rozhodčí, dresy…dělá své .

Čtvrtiny SP-Dubeč 7:10 17:20 12:13 12:8 prodloužení 12:10

Za mě příliš mnoho kroků, zbytečných ztrát přihrávek někam, někomu, soupeři. První utkání přineslo mnoho podnětů, na co se zaměřit v tréninku. V závěru se štěstí přiklonilo na naši stranu, a utkání vyhráli o jediný koš.

Ve druhém utkání s Kunraticemi jsme dominovali od prvních minut a dařilo se nám na 70% dobré postavení v obraně. Rychle jsme vybíhali do protiútoku a byli k shlédnutí i hezké akce. Best Replica Watches

Konečný výsledek 76:20

V neděli nás čekal další těžký soupeř USK Praha na ZŠ Horáčkova. Trvalo nám opět poločas, než jsme si začali uvědomovat základní povinnosti. Bojovnost se nedá upřít, ale opět mnoho ztrát ze špatných přihrávek, při vyhazování z autu, nehráli jsme kolektivně = do protiútoku vybíhá hráč a hráč s míčem mu nepřihraje, to musíme zlepšit! Přesto po poločase jme byli schopni obě čtvrtky vyhrát. Konečné skóre 33:51.

Druhým soupeřem byla Sparta, která přijela pouze v 9 hráčích, takže nedodržela pravidlo o střídání. V tomto zápase se KONEČNĚ objevila spolupráce = rychlý výběh do protiútoku – přihrávka na volného hráče – koš! Konečné skóre + 33 výhra.

Závěrem. I když na hráče během utkání neustále něco volám, je to pro to, aby chyby neopakovaly. Pochvalu za nasazení zaslouží víceméně všichni, ALE je před námi SPOUSTA práce ke zlepšování, a to se odvíjí od pravidelností na trénincích a každého chuť na sobě pracovat.

Nedílnou součástí se stávají naší 6 hráči a to rodiče. Děkujeme za podporu během celého víkendu a budeme se těšit na další utkání s Vámi.