Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

První zápasová výhra

05.06.2017 21.17 | hor | Kategorie: Přípravka

O víkendu 3. - 4. června odehráli sokolíci ročníku 2007 svůj druhý turnaj v životě. V Radotíně na turnaji "Tygr mini cup" zaznamenali 4 prohry a 2 výhry a v konkureci 16 týmů obsadili 13. místo.   


O Velikonocích jsme odehráli své první zápasy v životě. Turnaj bohužel pro nás skončil bez jedinné výhry. Proto bylo naše velké odhodlání pro příští turnaji zažít výhru.

Další turnaj se uskutečnil v krásné Radotínské hale v organizaci Basketbalové školy Praha. Odehráli jsme 6 zápasů, prohráli jsme s Flames Ostravou, Sokolem Kbely, Sokolem Písek a dívčím týmem USK Praha. Druhý den turnaje jsme narazili na podobně začínající týmy jako jsme my a to už jsme konečně dokázali zvítězit. Porazili jsme Péčky (mix) a BŠ Tygry Praha (mix).

Naše hra byla bojovná, kolektivní a rychlá. Zápas od zápasu jsme se lepšili. Každý hráč dokázal během turnaje vstřelit koš. Naše největší rezerva byla v obraně. Nedařilo se nám zaujímat na hřišti správné postavení vůči soupeři, míči a koši.

Organizátory turnaje byl hráčem našeho týmu vyhlášen Honza Rakušan, ale za předvedené výkony zaslouží pochválit všichni hráči. Velká pochvala patří také rodičům za fandění a panu Karlovcovi za pěkné fotky.

V pondělí po turnaji jsme opět zařadili netradiční aktivitu, místo tréninku jsme zašli na Laser game. Jedná se už o třetí netradiční akci, která byla nejlepší můžete rozhodnout v anketě v postranním sloupci sekce "přípravka".

Fotogalerie z turnaje zde
Fotogalerie z laser game zde


... zpět na úvodní stránku ...

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři: 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

Zápasy

 

 

 

 

Anketa

Jaký předmět pro fanoušky SP by jsi rád viděl v budoucnu v nabídce?

triko s novou grafikou

 

5%

mikinu SP Basketball

 

61%

dresík do auta

 

12%

kšiltovku

 

3%

polo triko

 

2%

přívěsek na klíče

 

5%

náramek

 

11%

[ celkový počet hlasů: 391 ]

[ další ankety ]

rss