Sokol Pražský U14 vs Tygři Praha
Datum a čas konání: 20.4.2024 15:30
Místo: Sokol pražský
Rozhodčí: Horník, Balog
Sokol Pražský U12 vs Sokol Kbely
Datum a čas konání: 20.4.2024 12:00
Místo: Sokol pražský
Rozhodčí: Kmošek, Loudová
Úvod / Kontakty U14
Post: Hlavní trenér U14
Telefon:777 129 094
Email: matt.vesely@seznam.cz
Post: Asistent U14
Telefon: 724 364 182
Email: tomasstibor007@seznam.cz
1. | Basket Fio banka.. | 6 | 551:464 | 11 |
2. | Slavoj BK Litoměřice | 6 | 502:459 | 11 |
3. | Královští sokoli | 6 | 529:478 | 10 |
4. | Sokol Pražský A | 6 | 417:452 | 9 |
5. | Tuři Svitavy | 6 | 421:440 | 7 |
6. | BK Opava "B" | 6 | 425:552 | 6 |
1. | BK Lokomotiva Plzeň | 8 | 652:533 | 16 |
2. | Sokol Pražský U19 | 8 | 650:609 | 14 |
3. | Válečníci Děčín | 8 | 640:608 | 13 |
4. | BK Synthesia Pardubice | 8 | 606:605 | 12 |
5. | BK Snakes Ostrava | 8 | 580:612 | 12 |
6. | BK NH Ostrava | 8 | 554:549 | 10 |
7. | Slavoj BK Litoměřice | 8 | 518:573 | 10 |
8. | GBA Sojky Pelhřimov | 8 | 583:694 | 9 |
1. | Sokol Písek Sršni | 8 | 648:546 | 15 |
2. | GBA Lions Jindřichův.. | 8 | 683:574 | 14 |
3. | USK Praha | 8 | 536:539 | 13 |
4. | Sokol Pražský U17 | 8 | 644:602 | 11 |
5. | BK Synthesia Pardubice | 8 | 625:646 | 11 |
6. | BK NH Ostrava | 8 | 562:590 | 11 |
7. | BK Snakes Ostrava | 8 | 540:650 | 11 |
8. | BASKET Brno | 8 | 534:625 | 10 |
1. | Válečníci Děčín | 8 | 778:466 | 16 |
2. | USK Praha | 8 | 699:525 | 14 |
3. | BA Nymburk | 8 | 723:629 | 13 |
4. | BK Sokolov | 8 | 608:566 | 13 |
5. | Sokol Pražský U15 | 8 | 536:546 | 11 |
6. | BK Brandýs nad Labem | 8 | 583:632 | 10 |
7. | Tigers Basketball.. | 8 | 444:766 | 10 |
8. | BK Chomutov | 8 | 522:763 | 9 |
1. | Sokol Písek Sršni | 12 | 985:571 | 24 |
2. | BK Horejsek Děčín | 12 | 1024:728 | 23 |
3. | BK Chomutov | 12 | 863:831 | 20 |
4. | Sokol Pražský U14 | 12 | 858:826 | 18 |
5. | Jižní Supi | 12 | 815:750 | 17 |
6. | Tygři Praha | 12 | 752:848 | 16 |
7. | USK Praha | 12 | 732:925 | 14 |
8. | BA Radotín | 12 | 556:1106 | 12 |
1. | Tygři Praha B | 18 | 1289:698 | 34 |
2. | USK Praha A | 18 | 1226:816 | 34 |
3. | Sokol Pražský U13 | 18 | 1140:830 | 28 |
4. | BA Sparta | 18 | 928:1015 | 26 |
5. | BA Radotín | 18 | 634:1227 | 20 |
6. | Sokol Kbely | 18 | 657:1288 | 20 |
1. | Tygři Praha | 14 | 1047:669 | 26 |
2. | USK Praha | 14 | 1004:608 | 25 |
3. | Sokol Pražský U12 | 14 | 792:655 | 23 |
4. | TJ Sokol Dubeč | 14 | 667:743 | 21 |
5. | Žižkov Falcons | 14 | 660:865 | 17 |
6. | Sokol Kbely | 14 | 432:1062 | 14 |
1. | Tygři Praha | 24 | 1877:821 | 46 |
2. | Sokol Pražský U11 | 24 | 1840:868 | 46 |
3. | Porg Basket | 24 | 1465:810 | 43 |
4. | USK Praha | 24 | 1330:1227 | 39 |
5. | Jižní Supi | 24 | 1216:1238 | 35 |
6. | Sokol Kbely | 24 | 868:1461 | 33 |
7. | BA Sparta | 24 | 912:1237 | 31 |
8. | BA Radotín | 24 | 657:1452 | 26 |
9. | TJ Sokol Dubeč | 24 | 568:1619 | 25 |
1. | Sokol Pražský B | 22 | 1701:1445 | 38 |
2. | Slovan Bohnice A | 22 | 1600:1449 | 37 |
3. | Danube Mavericks | 22 | 1508:1357 | 35 |
4. | VSK Iuridica B | 22 | 1394:1346 | 35 |
5. | VSK Iuridica A | 22 | 1595:1610 | 35 |
6. | BC Loudilové | 22 | 1355:1359 | 34 |
7. | Sokol Kbely B | 22 | 1552:1499 | 33 |
8. | Sokol Kbely C | 22 | 1355:1408 | 33 |
9. | TJ ČSA | 22 | 1485:1489 | 32 |
10. | CTS Basket | 22 | 1372:1430 | 32 |
11. | BK Meteor Praha A | 22 | 1335:1580 | 26 |
12. | Jižní Supi B | 22 | 1318:1598 | 26 |