Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Sokol pražský > Muži > Muži "A"

Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 30.09.2016 Sokol Pražský - Basketball Nymburk B
2. kolo 07.10.2016 Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice
3. kolo 14.10.2016 USK Praha B - Sokol Pražský
4. kolo 21.10.2016 Sokol Pražský - Basket Košíře
5. kolo 28.10.2016 BK Loko Plzeň - Sokol Pražský
6. kolo 04.11.2016 Sokol Pražský - BC Vysočina
7. kolo 13.11.2016 Královští sokoli - Sokol Pražský
8. kolo 18.11.2016 Sokol Pražský - GBA
9. kolo 25.11.2016 Sokol Písek - Sokol Pražský
10. kolo 04.12.2016 Basketball Nymburk B - Sokol Pražský
11. kolo 11.12.2016 Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský
12. kolo 16.12.2016 Sokol Pražský - USK Praha B
13. kolo 06.01.2017 Basket Košíře - Sokol Pražský
14. kolo 13.01.2017 Sokol Pražský - BK Loko Plzeň
15. kolo 22.01.2017 BC Vysočina - Sokol Pražský
16. kolo 27.01.2017 Sokol Pražský - Královští sokoli
17. kolo 03.02.2017 GBA - Sokol Pražský
18. kolo 12.02.2017 Sokol Pražský - Sokol Písek

Zápasy všech týmů

1. kolo
30.09.2016 Sokol Pražský - Basketball Nymburk B
02.10.2016 Slavoj Litoměřice - Sokol Písek
30.09.2016 USK Praha B - GBA
30.09.2016 Basket Košíře - Královští sokoli
30.09.2016 BK Loko Plzeň - BC Vysočina
2. kolo
09.10.2016 Basketball Nymburk B - BC Vysočina
09.10.2016 Královští sokoli - BK Loko Plzeň
09.10.2016 GBA - Basket Košíře
07.10.2016 Sokol Písek - USK Praha B
07.10.2016 Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice
3. kolo
16.10.2016 Slavoj Litoměřice - Basketball Nymburk B
14.10.2016 USK Praha B - Sokol Pražský
16.12.2016 Basket Košíře - Sokol Písek
13.10.2016 BK Loko Plzeň - GBA
16.10.2016 BC Vysočina - Královští sokoli
4. kolo
21.10.2016 Basketball Nymburk B - Královští sokoli
23.10.2016 GBA - BC Vysočina
21.10.2016 Sokol Písek - BK Loko Plzeň
21.10.2016 Sokol Pražský - Basket Košíře
23.10.2016 Slavoj Litoměřice - USK Praha B
5. kolo
27.10.2016 USK Praha B - Basketball Nymburk B
27.10.2016 Basket Košíře - Slavoj Litoměřice
28.10.2016 BK Loko Plzeň - Sokol Pražský
30.10.2016 BC Vysočina - Sokol Písek
30.10.2016 Královští sokoli - GBA
6. kolo
04.11.2016 Basketball Nymburk B - GBA
04.11.2016 Sokol Písek - Královští sokoli
04.11.2016 Sokol Pražský - BC Vysočina
06.11.2016 Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň
04.11.2016 USK Praha B - Basket Košíře
7. kolo
11.11.2016 Basket Košíře - Basketball Nymburk B
11.11.2016 BK Loko Plzeň - USK Praha B
13.11.2016 BC Vysočina - Slavoj Litoměřice
13.11.2016 Královští sokoli - Sokol Pražský
13.11.2016 GBA - Sokol Písek
8. kolo
20.11.2016 Basketball Nymburk B - Sokol Písek
18.11.2016 Sokol Pražský - GBA
20.11.2016 Slavoj Litoměřice - Královští sokoli
18.11.2016 USK Praha B - BC Vysočina
18.11.2016 Basket Košíře - BK Loko Plzeň
9. kolo
25.11.2016 BK Loko Plzeň - Basketball Nymburk B
27.11.2016 BC Vysočina - Basket Košíře
27.11.2016 Královští sokoli - USK Praha B
25.11.2016 GBA - Slavoj Litoměřice
25.11.2016 Sokol Písek - Sokol Pražský
10. kolo
04.12.2016 Basketball Nymburk B - Sokol Pražský
02.12.2016 Sokol Písek - Slavoj Litoměřice
04.12.2016 GBA - USK Praha B
04.12.2016 Královští sokoli - Basket Košíře
02.12.2016 BC Vysočina - BK Loko Plzeň
11. kolo
09.12.2016 BC Vysočina - Basketball Nymburk B
09.12.2016 BK Loko Plzeň - Královští sokoli
11.12.2016 Basket Košíře - GBA
09.12.2016 USK Praha B - Sokol Písek
11.12.2016 Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský
12. kolo
18.12.2016 Basketball Nymburk B - Slavoj Litoměřice
16.12.2016 Sokol Pražský - USK Praha B
14.10.2016 Sokol Písek - Basket Košíře
01.02.2017 GBA - BK Loko Plzeň
17.12.2016 Královští sokoli - BC Vysočina
13. kolo
08.01.2017 Královští sokoli - Basketball Nymburk B
08.01.2017 BC Vysočina - GBA
06.01.2017 BK Loko Plzeň - Sokol Písek
06.01.2017 Basket Košíře - Sokol Pražský
06.01.2017 USK Praha B - Slavoj Litoměřice
14. kolo
06.02.2017 Basketball Nymburk B - USK Praha B
15.01.2017 Slavoj Litoměřice - Basket Košíře
13.01.2017 Sokol Pražský - BK Loko Plzeň
13.01.2017 Sokol Písek - BC Vysočina
15.01.2017 GBA - Královští sokoli
15. kolo
20.01.2017 GBA - Basketball Nymburk B
22.01.2017 Královští sokoli - Sokol Písek
22.01.2017 BC Vysočina - Sokol Pražský
20.01.2017 BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice
20.01.2017 Basket Košíře - USK Praha B
16. kolo
29.01.2017 Basketball Nymburk B - Basket Košíře
27.01.2017 USK Praha B - BK Loko Plzeň
29.01.2017 Slavoj Litoměřice - BC Vysočina
27.01.2017 Sokol Pražský - Královští sokoli
29.01.2017 Sokol Písek - GBA
17. kolo
05.02.2017 Sokol Písek - Basketball Nymburk B
03.02.2017 GBA - Sokol Pražský
05.02.2017 Královští sokoli - Slavoj Litoměřice
05.02.2017 BC Vysočina - USK Praha B
03.02.2017 BK Loko Plzeň - Basket Košíře
18. kolo
12.02.2017 Basketball Nymburk B - BK Loko Plzeň
10.02.2017 Basket Košíře - BC Vysočina
10.02.2017 USK Praha B - Královští sokoli
12.02.2017 Slavoj Litoměřice - GBA
12.02.2017 Sokol Pražský - Sokol Písek

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři:







 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

Tabulka

1. Královští sokoli 29
2. Slavoj Litoměřice 26
3. Basketball Nymburk B 23
4. Sokol Pražský 23
5. Basket Košíře 22
6. USK Praha B 20
7. BK Loko Plzeň 20
8. Sokol Písek 19
9. GBA 19
10. BC Vysočina 18

[ celá tabulka ]

rss