Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Sokol pražský > Muži > Muži "B"

Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 05.10.2016 Sokol Pražský B - VŠTJ SF A
2. kolo 11.10.2016 VŠTJ Medicina A - Sokol Pražský B
3. kolo 19.10.2016 Sokol Pražský B - BC JETS Praha
4. kolo 26.10.2016 Sokol Pražský B - Sokol Motol A
5. kolo 04.11.2016 Fenix Modřany A - Sokol Pražský B
6. kolo 09.11.2016 Sokol Pražský B - USK Praha C
7. kolo 18.11.2016 Žižkov Falcons C - Sokol Pražský B
8. kolo 23.11.2016 Sokol Pražský B - Sokol Žižkov B - TESLA
9. kolo 30.11.2016 Sokol Žižkov D - 1872 - Sokol Pražský B
10. kolo 07.12.2016 Sokol Pražský B - TJ Košíře B
11. kolo 13.12.2016 Meteor Praha A - Sokol Pražský B
12. kolo 09.01.2017 VŠTJ SF A - Sokol Pražský B
13. kolo 18.01.2017 Sokol Pražský B - VŠTJ Medicina A
14. kolo 25.01.2017 BC JETS Praha - Sokol Pražský B
15. kolo 01.02.2017 Sokol Motol A - Sokol Pražský B
16. kolo 15.02.2017 Sokol Pražský B - Fenix Modřany A
17. kolo 21.02.2017 USK Praha C - Sokol Pražský B
18. kolo 01.03.2017 Sokol Pražský B - Žižkov Falcons C
19. kolo 09.03.2017 Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Pražský B
20. kolo 22.03.2017 Sokol Pražský B - Sokol Žižkov D - 1872
21. kolo 29.03.2017 TJ Košíře B - Sokol Pražský B
22. kolo 07.11.2016 Sokol Pražský B - Meteor Praha A

Zápasy všech týmů

1. kolo
04.10.2016 VŠTJ Medicina A - BC JETS Praha
05.10.2016 Sokol Pražský B - VŠTJ SF A
05.10.2016 Sokol Motol A - Meteor Praha A
07.10.2016 Fenix Modřany A - TJ Košíře B
04.10.2016 USK Praha C - Sokol Žižkov D - 1872
07.10.2016 Žižkov Falcons C - Sokol Žižkov B - TESLA
2. kolo
12.10.2016 BC JETS Praha - Sokol Žižkov B - TESLA
12.10.2016 Sokol Žižkov D - 1872 - Žižkov Falcons C
12.10.2016 TJ Košíře B - USK Praha C
11.10.2016 Meteor Praha A - Fenix Modřany A
10.10.2016 VŠTJ SF A - Sokol Motol A
11.10.2016 VŠTJ Medicina A - Sokol Pražský B
3. kolo
19.10.2016 Sokol Pražský B - BC JETS Praha
19.10.2016 Sokol Motol A - VŠTJ Medicina A
21.10.2016 Fenix Modřany A - VŠTJ SF A
18.10.2016 USK Praha C - Meteor Praha A
21.10.2016 Žižkov Falcons C - TJ Košíře B
20.10.2016 Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Žižkov D - 1872
4. kolo
26.10.2016 BC JETS Praha - Sokol Žižkov D - 1872
19.12.2016 TJ Košíře B - Sokol Žižkov B - TESLA
25.10.2016 Meteor Praha A - Žižkov Falcons C
24.10.2016 VŠTJ SF A - USK Praha C
25.10.2016 VŠTJ Medicina A - Fenix Modřany A
26.10.2016 Sokol Pražský B - Sokol Motol A
5. kolo
02.11.2016 Sokol Motol A - BC JETS Praha
04.11.2016 Fenix Modřany A - Sokol Pražský B
01.11.2016 USK Praha C - VŠTJ Medicina A
04.11.2016 Žižkov Falcons C - VŠTJ SF A
03.11.2016 Sokol Žižkov B - TESLA - Meteor Praha A
02.11.2016 Sokol Žižkov D - 1872 - TJ Košíře B
6. kolo
09.11.2016 BC JETS Praha - TJ Košíře B
08.11.2016 Meteor Praha A - Sokol Žižkov D - 1872
07.11.2016 VŠTJ SF A - Sokol Žižkov B - TESLA
08.11.2016 VŠTJ Medicina A - Žižkov Falcons C
09.11.2016 Sokol Pražský B - USK Praha C
09.11.2016 Sokol Motol A - Fenix Modřany A
7. kolo
16.11.2016 BC JETS Praha - Fenix Modřany A
15.11.2016 USK Praha C - Sokol Motol A
18.11.2016 Žižkov Falcons C - Sokol Pražský B
15.11.2016 Sokol Žižkov B - TESLA - VŠTJ Medicina A
14.11.2016 VŠTJ SF A - Sokol Žižkov D - 1872
16.11.2016 TJ Košíře B - Meteor Praha A
8. kolo
23.11.2016 BC JETS Praha - Meteor Praha A
21.11.2016 VŠTJ SF A - TJ Košíře B
22.11.2016 VŠTJ Medicina A - Sokol Žižkov D - 1872
23.11.2016 Sokol Pražský B - Sokol Žižkov B - TESLA
23.11.2016 Sokol Motol A - Žižkov Falcons C
22.11.2016 USK Praha C - Fenix Modřany A
9. kolo
29.11.2016 USK Praha C - BC JETS Praha
02.12.2016 Žižkov Falcons C - Fenix Modřany A
01.12.2016 Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Motol A
30.11.2016 Sokol Žižkov D - 1872 - Sokol Pražský B
30.11.2016 TJ Košíře B - VŠTJ Medicina A
29.11.2016 Meteor Praha A - VŠTJ SF A
10. kolo
07.12.2016 BC JETS Praha - VŠTJ SF A
06.12.2016 VŠTJ Medicina A - Meteor Praha A
07.12.2016 Sokol Pražský B - TJ Košíře B
07.12.2016 Sokol Motol A - Sokol Žižkov D - 1872
09.12.2016 Fenix Modřany A - Sokol Žižkov B - TESLA
06.12.2016 USK Praha C - Žižkov Falcons C
11. kolo
16.12.2016 Žižkov Falcons C - BC JETS Praha
15.12.2016 Sokol Žižkov B - TESLA - USK Praha C
14.12.2016 Sokol Žižkov D - 1872 - Fenix Modřany A
14.12.2016 TJ Košíře B - Sokol Motol A
13.12.2016 Meteor Praha A - Sokol Pražský B
12.12.2016 VŠTJ SF A - VŠTJ Medicina A
12. kolo
11.01.2017 BC JETS Praha - VŠTJ Medicina A
09.01.2017 VŠTJ SF A - Sokol Pražský B
10.01.2017 Meteor Praha A - Sokol Motol A
11.01.2017 TJ Košíře B - Fenix Modřany A
11.01.2017 Sokol Žižkov D - 1872 - USK Praha C
12.01.2017 Sokol Žižkov B - TESLA - Žižkov Falcons C
13. kolo
19.01.2017 Sokol Žižkov B - TESLA - BC JETS Praha
20.01.2017 Žižkov Falcons C - Sokol Žižkov D - 1872
17.01.2017 USK Praha C - TJ Košíře B
20.01.2017 Fenix Modřany A - Meteor Praha A
18.01.2017 Sokol Motol A - VŠTJ SF A
18.01.2017 Sokol Pražský B - VŠTJ Medicina A
14. kolo
25.01.2017 BC JETS Praha - Sokol Pražský B
24.01.2017 VŠTJ Medicina A - Sokol Motol A
23.01.2017 VŠTJ SF A - Fenix Modřany A
24.01.2017 Meteor Praha A - USK Praha C
25.01.2017 TJ Košíře B - Žižkov Falcons C
25.01.2017 Sokol Žižkov D - 1872 - Sokol Žižkov B - TESLA
15. kolo
01.02.2017 Sokol Žižkov D - 1872 - BC JETS Praha
02.02.2017 Sokol Žižkov B - TESLA - TJ Košíře B
03.02.2017 Žižkov Falcons C - Meteor Praha A
31.01.2017 USK Praha C - VŠTJ SF A
03.02.2017 Fenix Modřany A - VŠTJ Medicina A
01.02.2017 Sokol Motol A - Sokol Pražský B
16. kolo
15.02.2017 BC JETS Praha - Sokol Motol A
15.02.2017 Sokol Pražský B - Fenix Modřany A
14.02.2017 VŠTJ Medicina A - USK Praha C
13.02.2017 VŠTJ SF A - Žižkov Falcons C
14.02.2017 Meteor Praha A - Sokol Žižkov B - TESLA
15.02.2017 TJ Košíře B - Sokol Žižkov D - 1872
17. kolo
22.02.2017 TJ Košíře B - BC JETS Praha
22.02.2017 Sokol Žižkov D - 1872 - Meteor Praha A
23.02.2017 Sokol Žižkov B - TESLA - VŠTJ SF A
24.02.2017 Žižkov Falcons C - VŠTJ Medicina A
21.02.2017 USK Praha C - Sokol Pražský B
24.02.2017 Fenix Modřany A - Sokol Motol A
18. kolo
01.03.2017 BC JETS Praha - Fenix Modřany A
01.03.2017 Sokol Motol A - USK Praha C
01.03.2017 Sokol Pražský B - Žižkov Falcons C
28.02.2017 VŠTJ Medicina A - Sokol Žižkov B - TESLA
00.00.0000 VŠTJ SF A - Sokol Žižkov D - 1872
28.02.2017 Meteor Praha A - TJ Košíře B
19. kolo
07.03.2017 Meteor Praha A - BC JETS Praha
08.03.2017 TJ Košíře B - VŠTJ SF A
08.03.2017 Sokol Žižkov D - 1872 - VŠTJ Medicina A
09.03.2017 Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Pražský B
10.03.2017 Žižkov Falcons C - Sokol Motol A
10.03.2017 Fenix Modřany A - USK Praha C
20. kolo
22.03.2017 BC JETS Praha - USK Praha C
24.03.2017 Fenix Modřany A - Žižkov Falcons C
22.03.2017 Sokol Motol A - Sokol Žižkov B - TESLA
22.03.2017 Sokol Pražský B - Sokol Žižkov D - 1872
21.03.2017 VŠTJ Medicina A - TJ Košíře B
20.03.2017 VŠTJ SF A - Meteor Praha A
21. kolo
27.03.2017 VŠTJ SF A - BC JETS Praha
28.03.2017 Meteor Praha A - VŠTJ Medicina A
29.03.2017 TJ Košíře B - Sokol Pražský B
29.03.2017 Sokol Žižkov D - 1872 - Sokol Motol A
30.03.2017 Sokol Žižkov B - TESLA - Fenix Modřany A
31.03.2017 Žižkov Falcons C - USK Praha C
22. kolo
28.09.2016 BC JETS Praha - Žižkov Falcons C
27.09.2016 USK Praha C - Sokol Žižkov B - TESLA
30.09.2016 Fenix Modřany A - Sokol Žižkov D - 1872
26.09.2016 Sokol Motol A - TJ Košíře B
07.11.2016 Sokol Pražský B - Meteor Praha A
27.09.2016 VŠTJ Medicina A - VŠTJ SF A

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři:







 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

Zápasy

Tabulka

1. BC JETS Praha 26
2. Sokol Pražský B 25
3. Sokol Žižkov B - TESLA 24
4. USK Praha C 24
5. Fenix Modřany A 23
6. VŠTJ SF A 22
7. Sokol Motol A 21
8. VŠTJ Medicina A 21
9. Žižkov Falcons C 20
10. TJ Košíře B 19
11. Sokol Žižkov D - 1872 19
12. Meteor Praha A 17

[ celá tabulka ]

rss