Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Sokol pražský > Muži > Muži "C"

Výsledky

Tabulka základní části

  Tým Z V P Skóre Body
1. TJ ČZU Praha 14 12 2 1087 : 958 26
2. Sokol Dolní Počernice A 13 10 3 1004 : 838 23
3. TJ Košíře C 14 9 5 1061 : 934 23
4. Sokol Kbely B 13 9 4 903 : 788 22
5. Sokol Vyšehrad B 14 8 6 979 : 942 22
6. Meteor TLC A 14 6 8 940 : 1026 20
7. CTS Basket 13 6 7 904 : 967 19
8. BC Loudilové 13 5 8 801 : 827 18
9. Slovan Bohnice A 14 4 10 931 : 1036 18
10. Sokol Horní Počernice A 14 4 10 860 : 988 18
11. Sokol Pražský C 13 4 9 766 : 848 17
12. Sokol Žižkov E 13 4 9 848 : 932 17

Výsledky našeho týmu

13. kolo Sokol Pražský C - TJ Košíře C (54:80)
12. kolo Sokol Horní Počernice A - Sokol Pražský C (66:73)
11. kolo TJ ČZU Praha - Sokol Pražský C (78:55)
10. kolo Sokol Pražský C - Sokol Vyšehrad B 63:69
9. kolo Meteor TLC A - Sokol Pražský C 74:70
8. kolo Sokol Pražský C - Slovan Bohnice A 68:47
7. kolo Sokol Pražský C - Sokol Žižkov E 68:71
6. kolo Sokol Dolní Počernice A - Sokol Pražský C 66:51
5. kolo Sokol Pražský C - Sokol Kbely B 55:62
4. kolo BC Loudilové - Sokol Pražský C 45:55
3. kolo Sokol Pražský C - CTS Basket 56:47
2. kolo TJ Košíře C - Sokol Pražský C 81:57
1. kolo Sokol Pražský C - Sokol Horní Počernice A 41:62

Výsledky všech týmů

14. kolo
TJ Košíře C - Slovan Bohnice A (65:55)
Sokol Horní Počernice A - Meteor TLC A (65:72)
TJ ČZU Praha - Sokol Vyšehrad B (90:79)
13. kolo
Sokol Vyšehrad B - Sokol Žižkov E (79:72)
Meteor TLC A - TJ ČZU Praha (64:73)
Slovan Bohnice A - Sokol Horní Počernice A (80:76)
Sokol Pražský C - TJ Košíře C (54:80)
Sokol Dolní Počernice A - CTS Basket (89:61)
Sokol Kbely B - BC Loudilové (51:59)
12. kolo
Sokol Žižkov E - BC Loudilové (53:49)
CTS Basket - Sokol Kbely B (62:88)
TJ Košíře C - Sokol Dolní Počernice A (79:84)
Sokol Horní Počernice A - Sokol Pražský C (66:73)
TJ ČZU Praha - Slovan Bohnice A (74:61)
Sokol Vyšehrad B - Meteor TLC A (64:72)
11. kolo
Meteor TLC A - Sokol Žižkov E 73:70
Sokol Vyšehrad B - Slovan Bohnice A 86:70
TJ ČZU Praha - Sokol Pražský C (78:55)
Sokol Horní Počernice A - Sokol Dolní Počernice A 67:66
TJ Košíře C - Sokol Kbely B 79:73
CTS Basket - BC Loudilové 77:68
10. kolo
Sokol Žižkov E - CTS Basket 72:78
BC Loudilové - TJ Košíře C 61:84
Sokol Kbely B - Sokol Horní Počernice A 81:52
Sokol Dolní Počernice A - TJ ČZU Praha 102:75
Sokol Pražský C - Sokol Vyšehrad B 63:69
Slovan Bohnice A - Meteor TLC A 80:75
9. kolo
Slovan Bohnice A - Sokol Žižkov E 79:69
Meteor TLC A - Sokol Pražský C 74:70
Sokol Vyšehrad B - Sokol Dolní Počernice A 62:67
TJ ČZU Praha - Sokol Kbely B 71:58
Sokol Horní Počernice A - BC Loudilové 46:68
TJ Košíře C - CTS Basket 78:87
8. kolo
Sokol Žižkov E - TJ Košíře C 65:72
CTS Basket - Sokol Horní Počernice A 82:70
BC Loudilové - TJ ČZU Praha 63:68
Sokol Kbely B - Sokol Vyšehrad B 65:59
Sokol Dolní Počernice A - Meteor TLC A 90:54
Sokol Pražský C - Slovan Bohnice A 68:47
7. kolo
Sokol Pražský C - Sokol Žižkov E 68:71
Slovan Bohnice A - Sokol Dolní Počernice A 63:69
Meteor TLC A - Sokol Kbely B 53:71
Sokol Vyšehrad B - BC Loudilové 64:51
TJ ČZU Praha - CTS Basket 93:79
Sokol Horní Počernice A - TJ Košíře C 43:57
6. kolo
Sokol Žižkov E - Sokol Horní Počernice A 67:72
TJ Košíře C - TJ ČZU Praha 61:66
CTS Basket - Sokol Vyšehrad B 79:74
BC Loudilové - Meteor TLC A 75:58
Sokol Kbely B - Slovan Bohnice A 76:57
Sokol Dolní Počernice A - Sokol Pražský C 66:51
5. kolo
Sokol Dolní Počernice A - Sokol Žižkov E 94:50
Sokol Pražský C - Sokol Kbely B 55:62
Slovan Bohnice A - BC Loudilové 70:67
Meteor TLC A - CTS Basket 63:61
Sokol Vyšehrad B - TJ Košíře C 85:77
TJ ČZU Praha - Sokol Horní Počernice A 94:66
4. kolo
Sokol Žižkov E - TJ ČZU Praha 68:89
Sokol Horní Počernice A - Sokol Vyšehrad B 54:60
TJ Košíře C - Meteor TLC A 88:61
Slovan Bohnice A - CTS Basket 75:80
BC Loudilové - Sokol Pražský C 45:55
Sokol Kbely B - Sokol Dolní Počernice A 78:64
3. kolo
Sokol Kbely B - Sokol Žižkov E 62:70
Sokol Dolní Počernice A - BC Loudilové 71:73
Sokol Pražský C - CTS Basket 56:47
Slovan Bohnice A - TJ Košíře C 71:94
Meteor TLC A - Sokol Horní Počernice A 88:56
Sokol Vyšehrad B - TJ ČZU Praha 70:59
2. kolo
Sokol Žižkov E - Sokol Vyšehrad B 58:50
TJ ČZU Praha - Meteor TLC A 85:68
Sokol Horní Počernice A - Slovan Bohnice A 65:59
TJ Košíře C - Sokol Pražský C 81:57
CTS Basket - Sokol Dolní Počernice A 59:70
BC Loudilové - Sokol Kbely B 55:67
1. kolo
BC Loudilové - Sokol Žižkov E 67:63
Sokol Kbely B - CTS Basket 71:52
Sokol Dolní Počernice A - TJ Košíře C 72:66
Sokol Pražský C - Sokol Horní Počernice A 41:62
Slovan Bohnice A - TJ ČZU Praha 64:72
Meteor TLC A - Sokol Vyšehrad B 65:78

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři:







 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

Anketa

Jak dopadne Sokol v této sezoně?

 

0%

Jednozančný postup

 

25%

Pujde daleku v Play-off

 

25%

Postoupí do Play-off, ale díru neudělá

 

0%

Bude bojovat o udržení

 

0%

Sestoupí

 

50%

[ celkový počet hlasů: 4 ]

[ další ankety ]

Zápasy

19.10.2009 po 20:15
SOKOL PRAŽSKÝ C - VSK CHEMIE A


27.10.2009 út 20:10
VŠTJ EKONOM - SOKOL PRAŽSKÝ C

[ rozpis zápasů ]

Tabulka

1. TJ ČZU Praha 26
2. Sokol Dolní Počernice A 23
3. TJ Košíře C 23
4. Sokol Kbely B 22
5. Sokol Vyšehrad B 22
6. Meteor TLC A 20
7. CTS Basket 19
8. BC Loudilové 18
9. Slovan Bohnice A 18
10. Sokol Horní Počernice A 18
11. Sokol Pražský C 17
12. Sokol Žižkov E 17

[ celá tabulka ]

rss