Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Kondiční příprava

  

Basketbalový program SP - Kondiční připrava

Cílem spolupráce s kondičním specialistou je aplikace silového a rychlostího tréninku na specifické požadavky basketbalového výkonu. V rámci kondiční přípravy s kondičním specialistou absolvují hráči tréninky:

  • v basketbalové hale SP
  • úpolové tělocvičně (Uličník Gym)
  • posilovně uzpůsobené pro silový trénink (Uličník Gym)
  • rekondiční tělocvičně SP

Příprava s kondičním specialistou současně respektuje:
  • individuální požadavky hráčů
  • důležitost nespecifické kondiční přípravy
  • p/rehabilitaci
  • důležitost relaxace a regenerace

Komplexnost celé spolupráci dávají individuálně vedené konzultace v oblasti výživy, doplňků výživy a zdravého životního stylu


Jan Hrabík - kondiční specialista

Kondiční příprava hráčů, zařazených do basketbalového programu Sokola Pražského, probíhá pod vedením kondičního specialisty Mgr. Jana Hrabíka.

Jan Hrabík tak doplňuje trenérský tým Sokola Pražského pro kategorie U15, U17 a U19 a koncepčně se zaměřuje na zvyšování a maximální využití kondičního potenciálu jednotlivých hráčů, tak aby jim umožňil dosahovat dlouhodobě co nejlepších výkonů.

Přesto, že absolvoval magisterské studim na FTVS UK se specializací trenérství basketbalu, specializuje se Jan Hrabík ve své trenérské a instruktorské praxi na tréninkové techniky a metody zvyšující komplexní silové a rychlostní možnosti hráče. 

 

Jan Hrabík - profesní info

Kromě spolupráce na basketbalového programu Sokola Pražského vede Jan Hrabík i několik vlastních projektů.

V rámci projektu Sparring Partners, dlouhodobě řídí "své" trenéry a terapeuty a společně s nimi se individuálně věnuje sportovcům různých zaměření, stejně jako zájemcům z řad amatérských sportovců.

Dále je vedoucím sekce fitness ve vzdělávacím centru Dexter Academy, kde při jednoltivých kurzech vzdělává nové kondiční trenéry.

Jako reakci na potřeby hráčů streetballu dále vytvořil projekt PowerStreetball Academy, tento tréninkový koncept umožňuje zlepšování nejen hráčům streetbalu při otevřených trénincích.  


kontaktní info:
Mgr. Jan Hrabík
mobil: 775 554 123
e-mail: jan.hrabik@sparring.cz
www.sparring.cz, www.dexter-academy.cz

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři: 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

rss