Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Naši partneři

Generální partner | Hlavní partneři | Oficiální partneři | Mediální a další partneři 

Generální partner

Toto místo je stále volné.

Hlavní partneři

adidas ČR s.r.o.


EuroCup Agency Sport s.r.o.

Basket Sokol Pražský navázal spolupráci se značkou adidas, kterou zastupuje společnost EuroCupAgency Sport s.r.o.

Specializuje se na sportovní marketing, speciální projekty v oblasti sportu, marketing sportovních značek a produktů a podporu teamsportových projektů.

Díky spolupráci s EuroCupAgency Sport s.r.o. má basketbalový oddíl Sokola Pražského možnost nakupovat pro svoje sportovní potřeby oblečení a vybavení značky adidas za výrazně výhodnějších podmínek než je tomu v bězně dostupných kamenných prodejnách se sportovním zaměřením. Spolupráce s EuroCupAgency Sport s.r.o. také otevírá dveře pro případné eventy a věrnostní programy pro všechny členy i fanoušky klubu.


Oficiální partneři

Data sys

DATASYS  je firma s  dlouholetou tradicí na České IT scéně. Byla založena roku 1994 a od té doby poskytuje komplexní implementační a integrační služby pro širokou škálu zákazníků. Datasys je firmou rodinnou, proto je naší naprostou prioritou spokojenost  zákazníků, ale také zaměstnanců. Dlouhodobě stavíme na principech férovosti a korektnosti a vždy pokládáme za nejdůležitější spokojenost zákazníka. Za 20 let existence získala firma Datasys mnoho ocenění. Je hlavním partnerem společností jako je např. Microsoft, IBM, ale také vlastní řadu certifikací (např. ISO).
V současné době má firma okolo 100 zaměstnanců a v jejím čele stojí Miloslav Novák.

EuroCup Agency s.r.o.

Firma EuroCup Agency, s.r.o. se zabývá prodejem a zprostředkováním pohárů, medailí, talířů, plaket, emblémů a dalších předmětů, které vám pomohou ocenit nejen ty nejlepší.

Mediální a další partneři 

WEBSportovnihoKlubu.cz

Projekt WEB Sportovního Klubu webové agentury KAPsite.cz je reakcí na špatnou nabídku internetových a grafických služeb pro sportovní kluby. I ty mohou mít profesionální tvář ve formě moderního webu se snadno ovladatelnou administracímoderní klubovou identitu.

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři: 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

rss