Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Rozpis zápasů

Šmoulinka

Jsou to jednodenní turnaje, hraje se každý s každým za účasti čtyř, nebo 3 družstev. 

Přebor Prahy - zápasy našeho týmu

1. kolo 18.12.2016 Sokol Pražský - BŠ Praha
2. kolo 19.11.2016 NBK Praha 2006 - Sokol Pražský
3. kolo 23.10.2016 Sokol Pražský - TJ Sokol Dubeč
4. kolo 23.10.2016 Sokol Kbely - Sokol Pražský
5. kolo 20.11.2016 Sokol Pražský - BK Kladno
6. kolo 22.10.2016 Sokol Pražský - USK Praha
7. kolo 22.10.2016 BA Sparta - Sokol Pražský
8. kolo 18.12.2016 Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad
9. kolo 17.12.2016 Sokol Žižkov - Sokol Pražský
10. kolo 08.04.2017 BŠ Praha - Sokol Pražský
11. kolo 04.03.2017 Sokol Pražský - NBK Praha 2006
12. kolo 22.01.2017 TJ Sokol Dubeč - Sokol Pražský
13. kolo 22.01.2017 Sokol Pražský - Sokol Kbely
14. kolo 05.03.2017 BK Kladno - Sokol Pražský
15. kolo 21.01.2017 USK Praha - Sokol Pražský
16. kolo 21.01.2017 Sokol Pražský - BA Sparta
17. kolo 09.04.2017 Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský
18. kolo 08.04.2017 Sokol Pražský - Sokol Žižkov

Přebor Prahy - zápasy všech týmů

1. kolo
17.12.2016 TJ Sokol Dubeč - BK Kladno
17.12.2016 Sokol Kbely - NBK Praha 2006
18.12.2016 Sokol Pražský - BŠ Praha
18.12.2016 USK Praha - Sokol Žižkov
17.12.2016 BA Sparta - Sokol Vyšehrad
2. kolo
23.10.2016 BK Kladno - Sokol Vyšehrad
18.12.2016 Sokol Žižkov - BA Sparta
17.12.2016 BŠ Praha - USK Praha
19.11.2016 NBK Praha 2006 - Sokol Pražský
22.10.2016 TJ Sokol Dubeč - Sokol Kbely
3. kolo
17.12.2016 Sokol Kbely - BK Kladno
23.10.2016 Sokol Pražský - TJ Sokol Dubeč
19.11.2016 USK Praha - NBK Praha 2006
17.12.2016 BA Sparta - BŠ Praha
22.10.2016 Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov
4. kolo
22.10.2016 BK Kladno - Sokol Žižkov
23.10.2016 BŠ Praha - Sokol Vyšehrad
20.11.2016 NBK Praha 2006 - BA Sparta
23.10.2016 TJ Sokol Dubeč - USK Praha
23.10.2016 Sokol Kbely - Sokol Pražský
5. kolo
20.11.2016 Sokol Pražský - BK Kladno
22.10.2016 USK Praha - Sokol Kbely
22.10.2016 BA Sparta - TJ Sokol Dubeč
22.10.2016 Sokol Vyšehrad - NBK Praha 2006
23.10.2016 Sokol Žižkov - BŠ Praha
6. kolo
22.10.2016 BK Kladno - BŠ Praha
23.10.2016 NBK Praha 2006 - Sokol Žižkov
19.11.2016 TJ Sokol Dubeč - Sokol Vyšehrad
23.10.2016 Sokol Kbely - BA Sparta
22.10.2016 Sokol Pražský - USK Praha
7. kolo
19.11.2016 USK Praha - BK Kladno
22.10.2016 BA Sparta - Sokol Pražský
19.11.2016 Sokol Vyšehrad - Sokol Kbely
20.11.2016 Sokol Žižkov - TJ Sokol Dubeč
22.10.2016 BŠ Praha - NBK Praha 2006
8. kolo
23.10.2016 BK Kladno - NBK Praha 2006
20.11.2016 TJ Sokol Dubeč - BŠ Praha
20.11.2016 Sokol Kbely - Sokol Žižkov
18.12.2016 Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad
23.10.2016 USK Praha - BA Sparta
9. kolo
20.11.2016 BA Sparta - BK Kladno
17.12.2016 Sokol Vyšehrad - USK Praha
17.12.2016 Sokol Žižkov - Sokol Pražský
19.11.2016 BŠ Praha - Sokol Kbely
17.12.2016 NBK Praha 2006 - TJ Sokol Dubeč
10. kolo
08.04.2017 BK Kladno - TJ Sokol Dubeč
08.04.2017 NBK Praha 2006 - Sokol Kbely
08.04.2017 BŠ Praha - Sokol Pražský
09.04.2017 Sokol Žižkov - USK Praha
08.04.2017 Sokol Vyšehrad - BA Sparta
11. kolo
22.01.2017 Sokol Vyšehrad - BK Kladno
09.04.2017 BA Sparta - Sokol Žižkov
08.04.2017 USK Praha - BŠ Praha
04.03.2017 Sokol Pražský - NBK Praha 2006
21.01.2017 Sokol Kbely - TJ Sokol Dubeč
12. kolo
08.04.2017 BK Kladno - Sokol Kbely
22.01.2017 TJ Sokol Dubeč - Sokol Pražský
04.03.2017 NBK Praha 2006 - USK Praha
09.04.2017 BŠ Praha - BA Sparta
21.01.2017 Sokol Žižkov - Sokol Vyšehrad
13. kolo
21.01.2017 Sokol Žižkov - BK Kladno
22.01.2017 Sokol Vyšehrad - BŠ Praha
05.03.2017 BA Sparta - NBK Praha 2006
21.01.2017 USK Praha - TJ Sokol Dubeč
22.01.2017 Sokol Pražský - Sokol Kbely
14. kolo
05.03.2017 BK Kladno - Sokol Pražský
22.01.2017 Sokol Kbely - USK Praha
21.01.2017 TJ Sokol Dubeč - BA Sparta
21.01.2017 NBK Praha 2006 - Sokol Vyšehrad
22.01.2017 BŠ Praha - Sokol Žižkov
15. kolo
21.01.2017 BŠ Praha - BK Kladno
22.01.2017 Sokol Žižkov - NBK Praha 2006
04.03.2017 Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Dubeč
21.01.2017 BA Sparta - Sokol Kbely
21.01.2017 USK Praha - Sokol Pražský
16. kolo
04.03.2017 BK Kladno - USK Praha
21.01.2017 Sokol Pražský - BA Sparta
04.03.2017 Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad
05.03.2017 TJ Sokol Dubeč - Sokol Žižkov
21.01.2017 NBK Praha 2006 - BŠ Praha
17. kolo
22.01.2017 NBK Praha 2006 - BK Kladno
04.03.2017 BŠ Praha - TJ Sokol Dubeč
05.03.2017 Sokol Žižkov - Sokol Kbely
09.04.2017 Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský
22.01.2017 BA Sparta - USK Praha
18. kolo
05.03.2017 BK Kladno - BA Sparta
08.04.2017 USK Praha - Sokol Vyšehrad
08.04.2017 Sokol Pražský - Sokol Žižkov
05.03.2017 Sokol Kbely - BŠ Praha
08.04.2017 TJ Sokol Dubeč - NBK Praha 2006

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři:







 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

Tabulka

Tabulka PP U-11

1. BŠ Praha 26
2. BA Sparta 25
3. Sokol Pražský 21
4. NBK Praha 2006 21
5. Sokol Kbely 20
6. USK Praha 19
7. TJ Sokol Dubeč 18
8. BK Kladno 17
9. Sokol Vyšehrad 14
10. Sokol Žižkov 14

[ celá tabulka ]

Anketa

Kolik zápasů vyhrajeme na dalším turnaji?

 

0%

1

 

32%

2

 

32%

3

 

9%

4

 

27%

[ celkový počet hlasů: 22 ]

[ další ankety ]

rss