Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 19.10.2016 BSK Modřany - Jižní supi - Sokol Pražský
2. kolo 24.09.2016 Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský
3. kolo 25.09.2016 BK Klatovy - Sokol Pražský
4. kolo 08.10.2016 BA Roudnice n.L. - Sokol Pražský
5. kolo 09.10.2016 Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský
6. kolo 22.10.2016 Sokol Pražský - BA Sparta
7. kolo 23.10.2016 Sokol Pražský - ŠSK při 3.ZŠ Slaný
8. kolo 07.11.2016 Sokol Pražský - BSK Modřany - Jižní supi
9. kolo 05.11.2016 Sokol Pražský - BK Klatovy
10. kolo 06.11.2016 Sokol Pražský - Lokomotiva Plzeň
11. kolo 19.11.2016 Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice
12. kolo 20.11.2016 Sokol Pražský - BA Roudnice n.L.
13. kolo 03.12.2016 ŠSK při 3.ZŠ Slaný - Sokol Pražský
14. kolo 04.12.2016 BA Sparta - Sokol Pražský

Zápasy všech týmů

1. kolo
28.10.2016 ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BA Sparta
28.10.2016 BK Klatovy - Lokomotiva Plzeň
19.10.2016 BSK Modřany - Jižní supi - Sokol Pražský
25.10.2016 Slavoj Litoměřice - BA Roudnice n.L.
2. kolo
24.09.2016 ŠSK při 3.ZŠ Slaný - Slavoj Litoměřice
24.09.2016 BA Sparta - BA Roudnice n.L.
24.09.2016 BK Klatovy - BSK Modřany - Jižní supi
24.09.2016 Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský
3. kolo
25.09.2016 ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BA Roudnice n.L.
25.09.2016 BA Sparta - Slavoj Litoměřice
25.09.2016 BK Klatovy - Sokol Pražský
25.09.2016 Lokomotiva Plzeň - BSK Modřany - Jižní supi
4. kolo
08.10.2016 Slavoj Litoměřice - BSK Modřany - Jižní supi
08.10.2016 BA Roudnice n.L. - Sokol Pražský
08.10.2016 ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BK Klatovy
08.10.2016 BA Sparta - Lokomotiva Plzeň
5. kolo
09.10.2016 Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský
09.10.2016 BA Roudnice n.L. - BSK Modřany - Jižní supi
09.10.2016 ŠSK při 3.ZŠ Slaný - Lokomotiva Plzeň
09.10.2016 BA Sparta - BK Klatovy
6. kolo
22.10.2016 BK Klatovy - Slavoj Litoměřice
22.10.2016 Lokomotiva Plzeň - BA Roudnice n.L.
22.10.2016 BSK Modřany - Jižní supi - ŠSK při 3.ZŠ Slaný
22.10.2016 Sokol Pražský - BA Sparta
7. kolo
23.10.2016 BK Klatovy - BA Roudnice n.L.
23.10.2016 Lokomotiva Plzeň - Slavoj Litoměřice
23.10.2016 BSK Modřany - Jižní supi - BA Sparta
23.10.2016 Sokol Pražský - ŠSK při 3.ZŠ Slaný
8. kolo
17.11.2016 BA Sparta - ŠSK při 3.ZŠ Slaný
17.11.2016 Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy
07.11.2016 Sokol Pražský - BSK Modřany - Jižní supi
17.11.2016 BA Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice
9. kolo
05.11.2016 BA Roudnice n.L. - ŠSK při 3.ZŠ Slaný
05.11.2016 Slavoj Litoměřice - BA Sparta
05.11.2016 Sokol Pražský - BK Klatovy
05.11.2016 BSK Modřany - Jižní supi - Lokomotiva Plzeň
10. kolo
06.11.2016 Slavoj Litoměřice - ŠSK při 3.ZŠ Slaný
06.11.2016 BA Roudnice n.L. - BA Sparta
06.11.2016 BSK Modřany - Jižní supi - BK Klatovy
06.11.2016 Sokol Pražský - Lokomotiva Plzeň
11. kolo
19.11.2016 Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice
19.11.2016 BSK Modřany - Jižní supi - BA Roudnice n.L.
19.11.2016 Lokomotiva Plzeň - ŠSK při 3.ZŠ Slaný
19.11.2016 BK Klatovy - BA Sparta
12. kolo
20.11.2016 BSK Modřany - Jižní supi - Slavoj Litoměřice
20.11.2016 Sokol Pražský - BA Roudnice n.L.
20.11.2016 BK Klatovy - ŠSK při 3.ZŠ Slaný
20.11.2016 Lokomotiva Plzeň - BA Sparta
13. kolo
03.12.2016 BA Roudnice n.L. - BK Klatovy
03.12.2016 Slavoj Litoměřice - Lokomotiva Plzeň
03.12.2016 BA Sparta - BSK Modřany - Jižní supi
03.12.2016 ŠSK při 3.ZŠ Slaný - Sokol Pražský
14. kolo
04.12.2016 Slavoj Litoměřice - BK Klatovy
04.12.2016 BA Roudnice n.L. - Lokomotiva Plzeň
04.12.2016 ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BSK Modřany - Jižní supi
04.12.2016 BA Sparta - Sokol Pražský

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři:







 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

Zápasy

 

3. kolo EX


23.1.2016 19:00

SP - SAM MŠM Brno

 

4.kolo EX


24.1.2016 10:30

SP - Orli Prostějov 

[ rozpis zápasů ]

Tabulka

1. Sokol Pražský 28
2. BK Klatovy 24
3. Lokomotiva Plzeň 24
4. Slavoj Litoměřice 22
5. BA Sparta 21
6. BA Roudnice n.L. 18
7. BSK Modřany - Jižní supi 16
8. ŠSK při 3.ZŠ Slaný 15

[ celá tabulka ]

rss