Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Výsledky

Tabulka základní části

  Tým Z V P Skóre Body
1. Sokol Pražský 14 14 0 1304 : 675 28
2. BK Klatovy 14 10 4 1144 : 798 24
3. Lokomotiva Plzeň 14 10 4 1040 : 752 24
4. Slavoj Litoměřice 14 8 6 979 : 881 22
5. BA Sparta 14 7 7 842 : 832 21
6. BA Roudnice n.L. 14 4 10 762 : 1088 18
7. BSK Modřany - Jižní supi 14 2 12 731 : 1163 16
8. ŠSK při 3.ZŠ Slaný 14 1 13 720 : 1333 15

Výsledky našeho týmu

14. kolo BA Sparta - Sokol Pražský 56:91
13. kolo ŠSK při 3.ZŠ Slaný - Sokol Pražský 32:110
12. kolo Sokol Pražský - BA Roudnice n.L. 86:48
11. kolo Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 87:38
10. kolo Sokol Pražský - Lokomotiva Plzeň 70:52
9. kolo Sokol Pražský - BK Klatovy 90:62
8. kolo Sokol Pražský - BSK Modřany - Jižní supi 92:44
7. kolo Sokol Pražský - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 135:49
6. kolo Sokol Pražský - BA Sparta 78:32
5. kolo Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 55:96
4. kolo BA Roudnice n.L. - Sokol Pražský 42:111
3. kolo BK Klatovy - Sokol Pražský 64:80
2. kolo Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský 60:84
1. kolo BSK Modřany - Jižní supi - Sokol Pražský 41:94

Výsledky všech týmů

14. kolo
Slavoj Litoměřice - BK Klatovy 52:79
BA Roudnice n.L. - Lokomotiva Plzeň 31:76
ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BSK Modřany - Jižní supi 79:55
BA Sparta - Sokol Pražský 56:91
13. kolo
BA Roudnice n.L. - BK Klatovy 42:101
Slavoj Litoměřice - Lokomotiva Plzeň 56:62
BA Sparta - BSK Modřany - Jižní supi 73:38
ŠSK při 3.ZŠ Slaný - Sokol Pražský 32:110
12. kolo
BSK Modřany - Jižní supi - Slavoj Litoměřice 54:78
Sokol Pražský - BA Roudnice n.L. 86:48
BK Klatovy - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 120:60
Lokomotiva Plzeň - BA Sparta 68:60
11. kolo
Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 87:38
BSK Modřany - Jižní supi - BA Roudnice n.L. 73:65
Lokomotiva Plzeň - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 100:37
BK Klatovy - BA Sparta 81:38
10. kolo
Slavoj Litoměřice - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 103:57
BA Roudnice n.L. - BA Sparta 68:60
BSK Modřany - Jižní supi - BK Klatovy 51:71
Sokol Pražský - Lokomotiva Plzeň 70:52
9. kolo
BA Roudnice n.L. - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 66:56
Slavoj Litoměřice - BA Sparta 75:47
Sokol Pražský - BK Klatovy 90:62
BSK Modřany - Jižní supi - Lokomotiva Plzeň 43:84
8. kolo
BA Sparta - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 71:47
Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy 70:66
Sokol Pražský - BSK Modřany - Jižní supi 92:44
BA Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 51:74
7. kolo
BK Klatovy - BA Roudnice n.L. 81:47
Lokomotiva Plzeň - Slavoj Litoměřice 71:54
BSK Modřany - Jižní supi - BA Sparta 38:74
Sokol Pražský - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 135:49
6. kolo
BK Klatovy - Slavoj Litoměřice 75:63
Lokomotiva Plzeň - BA Roudnice n.L. 101:36
BSK Modřany - Jižní supi - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 104:68
Sokol Pražský - BA Sparta 78:32
5. kolo
Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 55:96
BA Roudnice n.L. - BSK Modřany - Jižní supi 87:57
ŠSK při 3.ZŠ Slaný - Lokomotiva Plzeň 41:104
BA Sparta - BK Klatovy 70:54
4. kolo
Slavoj Litoměřice - BSK Modřany - Jižní supi 86:48
BA Roudnice n.L. - Sokol Pražský 42:111
ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BK Klatovy 52:100
BA Sparta - Lokomotiva Plzeň 51:49
3. kolo
ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BA Roudnice n.L. 58:84
BA Sparta - Slavoj Litoměřice 59:61
BK Klatovy - Sokol Pražský 64:80
Lokomotiva Plzeň - BSK Modřany - Jižní supi 97:48
2. kolo
ŠSK při 3.ZŠ Slaný - Slavoj Litoměřice 52:98
BA Sparta - BA Roudnice n.L. 68:52
BK Klatovy - BSK Modřany - Jižní supi 115:37
Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský 60:84
1. kolo
ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BA Sparta 32:83
BK Klatovy - Lokomotiva Plzeň 75:46
BSK Modřany - Jižní supi - Sokol Pražský 41:94
Slavoj Litoměřice - BA Roudnice n.L. 86:43

 

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři:







 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

Zápasy

 

3. kolo EX


23.1.2016 19:00

SP - SAM MŠM Brno

 

4.kolo EX


24.1.2016 10:30

SP - Orli Prostějov 

[ rozpis zápasů ]

Tabulka

1. Sokol Pražský 28
2. BK Klatovy 24
3. Lokomotiva Plzeň 24
4. Slavoj Litoměřice 22
5. BA Sparta 21
6. BA Roudnice n.L. 18
7. BSK Modřany - Jižní supi 16
8. ŠSK při 3.ZŠ Slaný 15

[ celá tabulka ]

rss