Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 10.12.2016 USK Praha - Sokol Pražský
2. kolo 18.03.2017 Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice
3. kolo 19.03.2017 Sokol Pražský - Kondoři Liberec
4. kolo 15.10.2016 BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský
5. kolo 16.10.2016 Synthesia Pardubice - Sokol Pražský
6. kolo 29.10.2016 Sokol Pražský - NH Ostrava
7. kolo 30.10.2016 Sokol Pražský - Snakes Ostrava
8. kolo 12.11.2016 BK Loko Plzeň - Sokol Pražský
9. kolo 13.11.2016 Sokol Písek - Sokol Pražský
10. kolo 26.11.2016 Sokol Pražský - BA Nymburk
11. kolo 27.11.2016 Sokol Pražský - BA Sparta Praha
12. kolo 11.12.2016 Sokol Pražský - USK Praha
13. kolo 07.01.2017 Kondoři Liberec - Sokol Pražský
14. kolo 08.01.2017 Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský
15. kolo 21.01.2017 Sokol Pražský - Synthesia Pardubice
16. kolo 22.01.2017 Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov
17. kolo 04.02.2017 Snakes Ostrava - Sokol Pražský
18. kolo 05.02.2017 NH Ostrava - Sokol Pražský
19. kolo 18.02.2017 Sokol Pražský - Sokol Písek
20. kolo 19.02.2017 Sokol Pražský - BK Loko Plzeň
21. kolo 04.03.2017 BA Sparta Praha - Sokol Pražský
22. kolo 05.03.2017 BA Nymburk - Sokol Pražský

Zápasy všech týmů

1. kolo
10.12.2016 Snakes Ostrava - NH Ostrava
10.12.2016 Sokol Písek - BK Loko Plzeň
10.12.2016 USK Praha - Sokol Pražský
10.12.2016 Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice
10.12.2016 Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov
10.12.2016 BA Sparta Praha - BA Nymburk
2. kolo
18.03.2017 Snakes Ostrava - BA Sparta Praha
18.03.2017 NH Ostrava - BA Nymburk
18.03.2017 Sokol Písek - Synthesia Pardubice
18.03.2017 BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov
18.03.2017 USK Praha - Kondoři Liberec
18.03.2017 Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice
3. kolo
19.03.2017 Snakes Ostrava - BA Nymburk
19.03.2017 NH Ostrava - BA Sparta Praha
19.03.2017 Sokol Písek - BCM Orli Prostějov
19.03.2017 BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice
19.03.2017 USK Praha - Slavoj Litoměřice
19.03.2017 Sokol Pražský - Kondoři Liberec
4. kolo
15.10.2016 BA Sparta Praha - Kondoři Liberec
15.10.2016 BA Nymburk - Slavoj Litoměřice
15.10.2016 Synthesia Pardubice - USK Praha
15.10.2016 BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský
15.10.2016 Snakes Ostrava - Sokol Písek
15.10.2016 NH Ostrava - BK Loko Plzeň
5. kolo
16.10.2016 BA Sparta Praha - Slavoj Litoměřice
16.10.2016 BA Nymburk - Kondoři Liberec
16.10.2016 Synthesia Pardubice - Sokol Pražský
16.10.2016 BCM Orli Prostějov - USK Praha
16.10.2016 Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň
16.10.2016 NH Ostrava - Sokol Písek
6. kolo
29.10.2016 Sokol Písek - BA Sparta Praha
29.10.2016 BK Loko Plzeň - BA Nymburk
29.10.2016 USK Praha - Snakes Ostrava
29.10.2016 Sokol Pražský - NH Ostrava
29.10.2016 Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice
29.10.2016 Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov
7. kolo
30.10.2016 Sokol Písek - BA Nymburk
30.10.2016 BK Loko Plzeň - BA Sparta Praha
30.10.2016 USK Praha - NH Ostrava
30.10.2016 Sokol Pražský - Snakes Ostrava
30.10.2016 Kondoři Liberec - BCM Orli Prostějov
30.10.2016 Slavoj Litoměřice - Synthesia Pardubice
8. kolo
12.11.2016 BA Sparta Praha - Synthesia Pardubice
12.11.2016 BA Nymburk - BCM Orli Prostějov
12.11.2016 Snakes Ostrava - Kondoři Liberec
12.11.2016 NH Ostrava - Slavoj Litoměřice
12.11.2016 Sokol Písek - USK Praha
12.11.2016 BK Loko Plzeň - Sokol Pražský
9. kolo
13.11.2016 BA Sparta Praha - BCM Orli Prostějov
13.11.2016 BA Nymburk - Synthesia Pardubice
13.11.2016 Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice
13.11.2016 NH Ostrava - Kondoři Liberec
13.11.2016 Sokol Písek - Sokol Pražský
13.11.2016 BK Loko Plzeň - USK Praha
10. kolo
26.11.2016 USK Praha - BA Sparta Praha
26.11.2016 Sokol Pražský - BA Nymburk
26.11.2016 Kondoři Liberec - Sokol Písek
26.11.2016 Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň
26.11.2016 Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava
26.11.2016 BCM Orli Prostějov - NH Ostrava
11. kolo
27.11.2016 USK Praha - BA Nymburk
27.11.2016 Sokol Pražský - BA Sparta Praha
27.11.2016 Kondoři Liberec - BK Loko Plzeň
27.11.2016 Slavoj Litoměřice - Sokol Písek
27.11.2016 Synthesia Pardubice - NH Ostrava
27.11.2016 BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava
12. kolo
11.12.2016 NH Ostrava - Snakes Ostrava
11.12.2016 BK Loko Plzeň - Sokol Písek
11.12.2016 Sokol Pražský - USK Praha
11.12.2016 Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec
11.12.2016 BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice
11.12.2016 BA Nymburk - BA Sparta Praha
13. kolo
07.01.2017 BA Nymburk - Snakes Ostrava
07.01.2017 BA Sparta Praha - NH Ostrava
07.01.2017 BCM Orli Prostějov - Sokol Písek
07.01.2017 Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň
07.01.2017 Slavoj Litoměřice - USK Praha
07.01.2017 Kondoři Liberec - Sokol Pražský
14. kolo
08.01.2017 BA Sparta Praha - Snakes Ostrava
08.01.2017 BA Nymburk - NH Ostrava
08.01.2017 Synthesia Pardubice - Sokol Písek
08.01.2017 BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň
08.01.2017 Kondoři Liberec - USK Praha
08.01.2017 Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský
15. kolo
21.01.2017 Slavoj Litoměřice - BA Sparta Praha
21.01.2017 Kondoři Liberec - BA Nymburk
21.01.2017 Sokol Pražský - Synthesia Pardubice
21.01.2017 USK Praha - BCM Orli Prostějov
21.01.2017 BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava
21.01.2017 Sokol Písek - NH Ostrava
16. kolo
22.01.2017 Kondoři Liberec - BA Sparta Praha
22.01.2017 Slavoj Litoměřice - BA Nymburk
22.01.2017 USK Praha - Synthesia Pardubice
22.01.2017 Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov
22.01.2017 Sokol Písek - Snakes Ostrava
22.01.2017 BK Loko Plzeň - NH Ostrava
17. kolo
04.02.2017 BA Nymburk - Sokol Písek
04.02.2017 BA Sparta Praha - BK Loko Plzeň
04.02.2017 NH Ostrava - USK Praha
04.02.2017 Snakes Ostrava - Sokol Pražský
04.02.2017 BCM Orli Prostějov - Kondoři Liberec
04.02.2017 Synthesia Pardubice - Slavoj Litoměřice
18. kolo
05.02.2017 BA Sparta Praha - Sokol Písek
05.02.2017 BA Nymburk - BK Loko Plzeň
05.02.2017 Snakes Ostrava - USK Praha
05.02.2017 NH Ostrava - Sokol Pražský
05.02.2017 Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec
05.02.2017 BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice
19. kolo
18.02.2017 BCM Orli Prostějov - BA Sparta Praha
18.02.2017 Synthesia Pardubice - BA Nymburk
18.02.2017 Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava
18.02.2017 Kondoři Liberec - NH Ostrava
18.02.2017 Sokol Pražský - Sokol Písek
18.02.2017 USK Praha - BK Loko Plzeň
20. kolo
19.02.2017 Synthesia Pardubice - BA Sparta Praha
19.02.2017 BCM Orli Prostějov - BA Nymburk
19.02.2017 Kondoři Liberec - Snakes Ostrava
19.02.2017 Slavoj Litoměřice - NH Ostrava
19.02.2017 USK Praha - Sokol Písek
19.02.2017 Sokol Pražský - BK Loko Plzeň
21. kolo
04.03.2017 BA Nymburk - USK Praha
04.03.2017 BA Sparta Praha - Sokol Pražský
04.03.2017 BK Loko Plzeň - Kondoři Liberec
04.03.2017 Sokol Písek - Slavoj Litoměřice
04.03.2017 NH Ostrava - Synthesia Pardubice
04.03.2017 Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov
22. kolo
05.03.2017 BA Sparta Praha - USK Praha
05.03.2017 BA Nymburk - Sokol Pražský
05.03.2017 Sokol Písek - Kondoři Liberec
05.03.2017 BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice
05.03.2017 Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice
05.03.2017 NH Ostrava - BCM Orli Prostějov

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři:







 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

Zápasy

 

 

[ rozpis zápasů ]

Tabulka

1. Snakes Ostrava 0
2. Kondoři Liberec 0
3. BCM Orli Prostějov 0
4. BK Loko Plzeň 0
5. Synthesia Pardubice 0
6. NH Ostrava 0
7. BA Nymburk 0
8. Slavoj Litoměřice 0
9. Sokol Pražský 0
10. BA Sparta Praha 0
11. USK Praha 0
12. Sokol Písek 0

[ celá tabulka ]

rss