BK Chomutov vs Sokol Pražský U15
Datum a čas konání: 13.4.2024 00:00
Místo: Městská sportovní hala - velká
Jižní Supi vs Sokol Pražský U14
Datum a čas konání: 6.4.2024 18:00
Místo: TJ Sokol Petrovice
Sokol Pražský U13 vs BA Radotín
Datum a čas konání: 14.4.2024 09:00
Místo: Sokol pražský
TJ Sokol Dubeč vs Sokol Pražský U11
Datum a čas konání: 6.4.2024 11:00
Místo: ZŠ Mochovská
Rozhodčí: Durdová, Lukavec
CTS Basket vs Sokol Pražský B
Datum a čas konání: 3.4.2024 20:15
Místo: Hala Kuncova
Rozhodčí: Vampola, Kuděj
Úvod / U12 - 2017/2018 / 6.kolo / Basketbalová škola Praha : NBK Praha 2006
Basketbalová škola Praha
50 : 30
NBK Praha 2006
(9:5, 16:9, 14:7, 11:9 )
1. | Basket Fio banka.. | 6 | 551:464 | 11 |
2. | Slavoj BK Litoměřice | 6 | 502:459 | 11 |
3. | Královští sokoli | 6 | 529:478 | 10 |
4. | Sokol Pražský A | 6 | 417:452 | 9 |
5. | Tuři Svitavy | 6 | 421:440 | 7 |
6. | BK Opava "B" | 6 | 425:552 | 6 |
1. | BK Lokomotiva Plzeň | 8 | 652:533 | 16 |
2. | Sokol Pražský U19 | 8 | 650:609 | 14 |
3. | Válečníci Děčín | 8 | 640:608 | 13 |
4. | BK Synthesia Pardubice | 8 | 606:605 | 12 |
5. | BK Snakes Ostrava | 8 | 580:612 | 12 |
6. | BK NH Ostrava | 8 | 554:549 | 10 |
7. | Slavoj BK Litoměřice | 8 | 518:573 | 10 |
8. | GBA Sojky Pelhřimov | 8 | 583:694 | 9 |
1. | Sokol Písek Sršni | 8 | 648:546 | 15 |
2. | GBA Lions Jindřichův.. | 8 | 683:574 | 14 |
3. | USK Praha | 8 | 536:539 | 13 |
4. | Sokol Pražský U17 | 8 | 644:602 | 11 |
5. | BK Synthesia Pardubice | 8 | 625:646 | 11 |
6. | BK NH Ostrava | 8 | 562:590 | 11 |
7. | BK Snakes Ostrava | 8 | 540:650 | 11 |
8. | BASKET Brno | 8 | 534:625 | 10 |
1. | Válečníci Děčín | 7 | 710:402 | 14 |
2. | USK Praha | 6 | 496:408 | 10 |
3. | BA Nymburk | 6 | 532:475 | 10 |
4. | BK Sokolov | 6 | 465:434 | 10 |
5. | Sokol Pražský U15 | 6 | 394:426 | 8 |
6. | Tigers Basketball.. | 6 | 350:548 | 8 |
7. | BK Chomutov | 7 | 481:685 | 8 |
8. | BK Brandýs nad Labem | 6 | 439:489 | 7 |
1. | Sokol Písek Sršni | 10 | 817:475 | 20 |
2. | BK Horejsek Děčín | 10 | 868:608 | 19 |
3. | Sokol Pražský U14 | 10 | 728:687 | 15 |
4. | BK Chomutov | 9 | 640:625 | 15 |
5. | Jižní Supi | 10 | 672:631 | 14 |
6. | Tygři Praha | 10 | 636:713 | 13 |
7. | USK Praha | 10 | 590:755 | 12 |
8. | BA Radotín | 9 | 403:860 | 9 |
1. | Tygři Praha B | 14 | 1020:541 | 27 |
2. | USK Praha A | 14 | 942:625 | 26 |
3. | Sokol Pražský U13 | 14 | 854:691 | 21 |
4. | BA Sparta | 14 | 728:760 | 21 |
5. | Sokol Kbely | 14 | 512:1022 | 16 |
6. | BA Radotín | 14 | 522:939 | 15 |
1. | Tygři Praha | 14 | 1047:669 | 26 |
2. | USK Praha | 14 | 1004:608 | 25 |
3. | Sokol Pražský U12 | 14 | 792:655 | 23 |
4. | TJ Sokol Dubeč | 14 | 667:743 | 21 |
5. | Žižkov Falcons | 14 | 660:865 | 17 |
6. | Sokol Kbely | 14 | 432:1062 | 14 |
1. | Tygři Praha | 20 | 1608:612 | 39 |
2. | Sokol Pražský U11 | 20 | 1472:724 | 38 |
3. | Porg Basket | 20 | 1180:679 | 36 |
4. | USK Praha | 20 | 1078:1047 | 31 |
5. | Jižní Supi | 20 | 1000:1009 | 30 |
6. | Sokol Kbely | 20 | 691:1179 | 28 |
7. | BA Sparta | 20 | 767:1039 | 25 |
8. | BA Radotín | 20 | 516:1180 | 22 |
9. | TJ Sokol Dubeč | 20 | 457:1300 | 21 |
1. | Sokol Pražský B | 21 | 1638:1390 | 36 |
2. | Slovan Bohnice A | 21 | 1519:1399 | 35 |
3. | VSK Iuridica B | 21 | 1326:1273 | 34 |
4. | Danube Mavericks | 21 | 1439:1293 | 33 |
5. | BC Loudilové | 21 | 1305:1278 | 33 |
6. | VSK Iuridica A | 21 | 1520:1537 | 33 |
7. | Sokol Kbely C | 21 | 1291:1339 | 32 |
8. | TJ ČSA | 21 | 1423:1420 | 31 |
9. | CTS Basket | 21 | 1317:1367 | 31 |
10. | Sokol Kbely B | 20 | 1397:1377 | 29 |
11. | BK Meteor Praha A | 20 | 1208:1423 | 24 |
12. | Jižní Supi B | 21 | 1249:1536 | 24 |
Diskuze