Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

U14 vítězové Extraligy A

U14 vítězové Extraligy A

Naši hráči ročníku 2004 si udrželi v extralize neporazitelnost, a díky dalším 2 vítězstvím si zajistili hladký postup na MČR do Kralup nad Vltavou.

Sokol Pražský : Kondoři Liberec 65 : 49

Zápas s Libercem se od začátku vyvíjel lépe pro naše hráče. Hlavně obranou po celém hřišti jsme dělali soupeři problémy, a získali jsme pár jednoduchých košů. Bohužel malá produktivita a úspěšnost z vymezeného území nás stála větší bodový rozdíl v zápase. I přes jasné vítězství naše hra moc neohromila, ani trenéry ani přihlížející diváky.

Sokol Pražský : BK Horejsek Děčín 71 : 53

Nedělní zápas byl z naší strany nepovedený především na obrané polovině. Soupeř naštěstí pro nás neproměňoval jasné pozice z rychlých protiútoků, a my mohli být rádi že jsme ani jednou nedovolili jít soupeři do vedení. Velmi zatažená, někdy až zónová obrana soupeře nám dělal velké problémy. Naštěstí jsme v rozhodujících chvílích trefili pár střel z delší vzdálenosti a odvrátili nápor soupeře. V tomto zápase se jednalo o poslední zápas v základní části Extraligy A.

Jíž za 9dní (26-29.4.) nás čeká vrchol naší sezóny a tím je MČR. Ve skupině změříme síly opět s BK Horejsek Děčín, BK Příbor a SAM BŠM Brno. Naším cílem bude vylepšit umístění z loňského roku, což nám zajistí jediňe postup do finále.

Diskuze

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 43307
Posledních 30 dnů: 1968 | Posledních 7 dnů: 608 | Poslední den: 81

© 2019 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne