Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu

Příští zápas

Nepovedený víkend juniorů - 0:2

Junioři nemají za sebou povedený víkend. Na své palubovce hostili týmy GBA a Loko Plzeň. Oba zápasy bohužel prohráli. V sobotu po snaživém výkonu padli 59:83 s GBA, v neděli prohráli 70:76, když předvedli nejhorší výkon v sezóně.

replica handbags

Sokol Pražský vs GBA Europe 59:83 (16:20, 36:39, 50:60)

V pražském derby jsme měli pomalý začátek. Naopak soupeř na nás vyrukoval s agresivní obranou a rychlými protiútoky po našich chybách. My jsme se však v průběhu první čtvrtiny s tempem soupeře vyrovnali. V obraně jsme bojovali o každý míč a v útoku jsme dokázali využívat chyby soupeře. V poločase jsme proto prohrávali pouze o 3 body a hráli jsme s favoritem naprosto vyrovnanou partii. Vstup do druhého poločasu jsme prospali a prvních pět minut jsme prohráli úsekem 0:14. Následně jsme se opět vrátili do hry. Bohužel se nám však nevyhnul výpadek i v poslední čtvrtině. Navrch jsme začali mít velký problém při řešení pick and roll. Soupeř sice vyhrál zaslouženě, ale finální rozdíl ve skóre určitě neodpovídal naší předvedené hře.

Statistiky z utkání SP vs GBA

Hodnocení hráčů: 1. Ngatse, 2. Barac, 3. Gottfried

Sokol Pražský vs Lokomotiva Plzeň 70:76 (13:24, 26:40, 51:52)

Nedělní vstup do zápasu jsme naprosto prospali. V obraně jsme postrádali důraz a jen jsme čekali, jak nás soupeř vykombinuje. Přechod do útoku jsme měli velmi pomalý, i když jsme si řekli, že chceme hrát rychle dopředu. Při hře pět na pět jsme předržovali míč a nebyli jsme schopni si míč rychle přihrát a vykombinovat obránce v zatažené obraně soupeře. Hráli jsme naprosto bez šťávy a bez chuti. Ve třetí čtvrtině jsme zlepšili obranu a začali stahovat soupeřův náskok. Bohužel v poslední čtvrtině jsme opět naprosto „odešli“. Míče jsme jen zahazovali na koš, místo abychom proměňovali jasné příležitosti. Ohledně 30% úspěšnost střelby za 2 body mluví za vše. A nebylo to kvalitní obranou plzeňského týmu..V obraně jsme opět přestali bránit (asi proto, že jsme si nedali na druhé straně „košíčky“). Každý hráč řešil jen sám sebe, nikdo si týmově nevypomohl, všechny clony jsme pozdě komunikovali a zmateně řešili. Nadšeně hrající soupeř si proto připsal zasloužené vítězství. My jsme naopak předvedli nejhorší výkon v sezóně!

Statistiky z utkání SP vs Loko Plzeň

Hodnocení hráčů: 1. Ngatse, 2. ???, 3. ???

Víkend se nám absolutně nepovedl a máme za 14 dní co napravovat. Čekají nás zápasy v Brně a v Pardubicích. Budeme věřit, že naši hráči k nim přistoupí o mnoho lépe než k zápasu s Plzní.