Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Předehrávky s Tygry Brno a SAM Brno skončily 1:1

Předehrávky s Tygry Brno a SAM Brno skončily 1:1

Srážka s realitou v podání Tygrů Brno a povedených 35min proti SAM Brno. To byly předehrané zápasy z víkendu 16-17.2. kdy se zúčastníme mezinárodního turnaje EYBL v Srbském městě Arandjelovac.

Sokol Pražský : Tygři Brno 65:100

 

Náraz přímo proti zdi, jinak by se tento zápas nedal snad ani definovat. Brno hrálo velmi agresivní a pohledný basket. Bohužel my jsme se jejich hře nedokázali vyrovnat. Jednalo se o první zápas s týmem z horní poloviny tabulky a naše družstvo zaskočilo, že i soupeř může hrát dobrý basketbal. Už nám nevycházela pouze hra 1na1, a další spolupráce a pohyb na slabé straně jako by neexistoval. Soupeř si v útoku pomohl pár clonami od míče a naši hráči jako by nevěděli, že se v basketbale clonit vůbec může. Bohužel v tomto zápase jsme neměli co nabídnout. Prohrávali jsme v osobních soubojích, prohrávali na doskoku zkrátka špatný zápas ve všech směrech. Z pohledu vývoje sezóny možná dobrá facka, tak abychom si uvědomili že basketbal je kolektivní sport a pokud jsem na hřišti nemůžu vypustit ani vteřinu. 

 

Sokol Pražský : SAM Brno 86:76

 

Zcela opačný zápas než proti Tygrům. Kromě prvních 2minut kdy jsme nebyli schopni rozebrat hráče soupeře a skórovat z pod koše, a výpadku v poslední čtvrtině, jsme odehráli velice dobré utkání. Najednou byl náš útok plný pohybu, hráči dobře vyhazovali balón při nájezdu, měli jsme volné střely a většinu z nich to snad i bavilo. Výsledkem bylo jasné vedení místy až o 23bodů. Bohužel v poslední čtvrtině přišel zkrat, kdy soupeř udělal šnůru 10:0 a my jsme se museli na závěr ještě strachovat o výsledek. Nakonec jsme nápor ustáli a došli si pro důležité vítězství na domácí palubovce. 

 

Diskuze

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 46285
Posledních 30 dnů: 2375 | Posledních 7 dnů: 529 | Poslední den: 89

© 2019 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne