Rozhodčí: Kec, Toboláková

Kadeti vezou dvě vítězství z palubovek soupeřů

Vybojované vítězství v Litoměřicích a velký obrat v Liberci!

Slavoj Litoměřice   -   Sokol Pražský    50:64   /13:13,20:28,31:44/

Oboustranně velmi tvrdé utkání s preferencí obran na obou stranách mnoho hezkého basketbalu nepřineslo. Spousta osobních soubojů, nepřesností pod tíhou těsných obran a málo pohledných akcí, to bylo sobotní utkání. Nakonec jsme soupeře udolali, když jsme přeci jenom ve druhém poločase dali několik lehkých košů a soupeře jsme dobrou obranou ke zvratu nepustili.

Kondoři Liberec   -   Sokol Pražský   77:95    /23:20,49:46,70:65/

V nedělním utkání se nám  téměř 3 čtvrtiny vůbec nedařilo v obraně. Soupeř nás přehrával ve všech situacích a hlavně ve hře 1x1. Když k tomu domací přidali dobrou střelbu i z delší vzdálenosti, prohrávali jsme ve 26 minutě  68.52. Vypadalo to, že tentokrát odejdeme po zásluze poraženi. Jenže ještě do konce 3.čtvrtiny jsme zlepšeným výkonem v obraně stáhli náskok domacích na 5 bodů a v závěrečné části jsme soupeře doslova "převálcovali", že se již nezmohl na žádný odpor. Zápas nám ukázal, že se musí hrát a bojovat za jakéhokoliv nepříznivého stavu dál, s vírou ve vlastní síly.