Kadeti zakončili dlouhodobou část vítězstvím a porážkou

Sokol Pražský  -  Sokol Písek   84:95   /25:30,44:51,65:71/

Do posledních dvou utkání dlouhodobé části jsme nastoupili bez zraněných 3 kluků. A když po 1.minutě pobytu na hřišti si Vojta udělal výron, bylo naše družstvo značně oslabeno. Přesto jsme se snažili držet se soupeřem tempo hry i když jsme měli velké problémy s jejich rychlým přechodem do útoku a v obraně v situacích 1x1. Prakticky celé utkání jsme prohrávali , ale kluci bojovali a 2,5 minuty před koncem jsme dokonce vyrovnali. Závěr  však patřil soupeři.

Sokol Pražský  -  BK Loko Plzeň   97:74   /26:17,46:41,72:67/

Do nedělního utkání jsme vstoupili výborně, bylo nás celé hřiště, výborná obrana, rychlý protiútok to byly hlavní naše zbraně na soupeře a rychle jsme vedli dvouciferným rozdílem. Bohužel v druhé čtvrtině jako by se náš stroj zadřel a začali jsme se na hřišti trochu trápit. Neubránili jsme situace 1x1, soupeř se chytil i v útoku a my najednou nevěděli co hrát. Stejný obraz měla i třetí čtvrtina, kdy šel dokonce soupeř do vedení. O výsledku rozhodla poslední půlminuta 3.čtvrtiny, kdy jsme presingovou obranou soupeři sebrali 4x míč a skore jsme otočili na naší stranu. V poslední části hry jsme se vrátili ke hře z počátku utkání a soupeře již jednoznačně přehráli.

Do nadstavbové části play off postupujeme z 5.místa a čeká nás Nymburk. Doufám, že se dáme zdravotně trochu do pořádku, dobře potrénujeme a pokusíme se předvést nejlepší výkon proti vyrovnanému soupeři.