Odvety play off U17

Sokol Pražský : BA Nymburk 98:71

Do 3.utkání jsme bohužel vzhledem k zraněním nastupovali opět pouze s 9ti hráči, ale plni odhodlání zvítězit. Utkání bylo od počátku opět vyrovnané, kdy jsme těžili z vytažené obrany do které nám soupeř odevzdal velké množství míčů. Naopak my měli problém ubránit situace 1/1 a dostali jsme dost laciných košů. V třetí čtvrtině jsme se začali více trefovat i z dlouhé vzdálenosti a soupeři odskočili. Ve čtvrté čtvrtině jsme si již vítězství pohlídali a opět před výbornou diváckou kulisou mohli slavit vítězství.

Sokol Pražský : BA Nymburk 86:99

Do 4. utkání jsme vstupovali s cílem ukončit sérii. Od začátku jsme se ujali vedení, kdy jsme byli lepším týmem. Postupem času se nám vytratila jistota v zakončení a hlavně jsme opět měli problém zastavit hráče soupeře v situacích 1/1, kdy při nedostatečné výpomoci snadno skorovali. Vstup do druhého poločasu nám hrubě nevyšel, v utoku jsme předržovali míč a měli pomalý návrat do obrany. Když soupeř navíc trefil vše co zvednul, tak to s námi i přes dva timeouty nevypadalo dobře. Ke konci třetí a ve čtvrté čtvrtině jsme se dokázali ještě zvednout, kdy jsme zjednodušili hru a vytaženou obranou získali několik míčů. Na obrat to už ale nestačilo.

O postupujícím na Final 4 do Brna tak rozhodne 1.května 5.zápas na půdě Nymburka od 11:00. Věřím, že budeme odpočinutí a na soupeře vlétneme a půjdeme si za vítězstvím. Srdečně zveme všechny fanoušky na prvomájový výlet, protože to bude boj o každý centimetr na hřišti i v hledišti.