Dohrávka v Prostějově dopadla pro U17 vítězně

Ve středu jsme zavítali na palubovku Prostějova k dohrávce 6.kola extraligy U17. Na hřišti soupeře jsme předvedli dobrý výkon a odvážíme si zaslouženou výhru 89:71.

Již začátek zápasu byl jasně v naší režii, kluci dobře bránili 1na1, komunikovali a po zisku balónu okamžitě vybíhali do rychlého protiútoku. Odměnou nám bylo vedení 30:17 po první čtvrtině. Soupeř s nástupem do druhé čtvrtiny zlepšil obranu, my jsme začali volit nepřipravené střely a soupeř to trestal. Výsledkem bylo snížení skóre na pouhých 6bodu 38:32. Po oddechovém času jsme se znovu uklidnili volili lepší střely a opět jsme soupeři začali odskakovat. Poločasové skóre 49:34 toho bylo důkazem. Nástup do druhého poločasu nám nevyšel podle představ a soupeř opět snížil na pouhých 8bodů. V tu chvíli se ale probudili naši střelci a proměněnými tříbodovými pokusy jsme nápor hostů odrazili.

Hráčům patří velké uznání, s jakou chutí a vůlí k zápasu přistoupili. I v menší rotaci jsme dokázali hrát rychle, bojovně a hlavně s chutí. Doufejme že to nebyl pouze světlý okamžik, ale že se to stane pravidlem a opět to ukážeme hned za týden na domácí palubovce, tentokrát v derby s BŠ Praha, která k nám přijede jako lídr celé extraligy.