V dvojzápase s Nymburkem jsme nezaváhali

O víkendu odehráli hráči U17 dvojzápas s Nymburkem. V sobotu jsme Nymburk uvítali doma, a v neděli jsme zavítali do Nymburka na ZŠ Komenského.

Sokol Pražský : BK Nymburk 82:60

Sobotní zápas jsme začali velmi vlažně, tak jako již několikrát v této sezóně. Nymburk toho plně využil a ujal se vedení 26:17 po první čtvrtině. My jsme zabrali až od druhé čtvrtiny a neslo to ovoce. Zlepšenou obranou jsme otočili skóre na poločasové vedení 40:33. Druhá polovina už byla plně v naší režiji a ani zóna soupeře nás nezastavila. Nutno podotknou že nás v zápase držela střelba za 3 body kde jsme měli úspěšnost 37procent.

Sokol Pražský : BA Nymburk 57:41

Nedělní utkání v Nymburce mnoho pohledného basketu nepřineslo. Hosté stáli od začátku v zónové obraně, a to zápasu mnoho nepřidalo. Ani jedno z družstev se nebylo schopno prosadit v útoku, a tak celé utkání rozhodly dva úseky které jsme rychlými protiútoky strhli na svoji stravu. Naši kluci zaslouží pochvalu za dobrou obranu, doufejme že nám nasazení a bojovnost vydrží i do středy, kdy na sokole přivítáme SAM Brno.