Proti GBA se nemáme za co stydět

V dalším utkání nás čekal těžký soupeř, se kterým jsme letos již dvakrát prohráli jasným rozdílem. Na utkání jsem vyrazili v netradiční sestavě a i díky zraněním a nemocem pouze v 9ti hráčích.

GBA Lions Jindřichův Hradec - Sokol Pražský

117:74

(26:27 52:38 81:59)

Do utkání jsme vstoupili velice dobře. V obraně jsme si vypomáhali a i v útoku byl vidět týmový duch. Díky koncertovanému výkonu a velmi dobré úspěšnosti zakončení jsme první čtvrtinu ovládli za, pro nás netypicky, vysokého skóre 26:27. Jsme tak jeden ze dvou celků, kterým se v domácí aréně GBA podařilo vyhrát první čtvrtinu. V druhém hracím období už bohužel nebyla naše koncentrace 100%ní a s tím přicházelo i větší množství chyb. Nicméně hráči stále bojovali o každý míč a povedlo se nám i několik velice pohledných akcí v čele s parádní smečí Daniela "Guffyho" Randušky který s autoritou zasmečoval jeden z rychlím protiútoků, i přes snahy, Brněnského "matonkáře", Farského o  blok. To ale bylo v prvním poločase vše a do šaten se šlo za příznivého skóre -14. Bohužel druhý poločas byl již jasně v režii GBA. Soupeřův tým byl v plné sestavě i s posilami s nejvyšší basketbalové soutěže a právě Stegbauer byl tím kdo svou hrou srážel snahu našich hráčů. Ze svých 10 pokusů za tři jich hned 9 nemilosrdně proměnil a každou z nich srážel naše hráče do kolen. I tak jsme utkání dohráli se vztyčenou hlavou. Výsledný rozdíl ve skore,43 bodů, nijak nesnižuje výkon všech 9ti přítomných hráčů, kteří se snažili bojovat až do konce.