Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu

Příští zápas

Vydařený víkend U11

Nejmladší pušky Sokola opět po delší pauze sehráli další turnaj PP. V sobotu v domácím prostředí přivítali BA Radotín a Sokol Kbely a v neděli jsme zavítali do sovího hnízda na ZŠ Horáčkova, kde jsme odehráli utkání s USK a Basketbalovou školou.

SP  - BA Radotín 61:26 (13:4, 27:15, 45:23)
Po ránu jsme se nemohli pořádně rozběhnout, byli jsme všude o krok později a nebojovali jsme, jen přihlíželi. V první pětici se do hry zapojovali pouze 2 hráči, ostatní se jen dívali, co udělají. V druhém poločase se sice výkon trochu zlepšil, ale stále to nebyl ani zdaleka takový herní projev, který bychom chtěli předvádět.  Ospalý výkon, umíme to už lépe.

Body hráči:
Ondra 15, Vojta 12, Dan 10, Miki, Ríša a Jenda 4, Juni, Filip, Jáchym, Patrik, Lúďa a Búďa 2, Gába, Biči, Vojta T.

Hodnocení dle trenérů: Vojta O., Dan, Filip

SP  - Sokol Kbely 120:35 (28:10, 29:2, 41:7)
Na tomto utkání nelze nic hodnotit. Pozitivní je, že kluci vydrželi nasazené tempo po celou dobu zápasu. Konečně také byla vidět chuť dát koš od většiny hráčů, i když ta byla dost možná ovlivněna kvalitou a únavou soupeře, který nám to příliš neztěžoval.

Body hráči:

Ondra 23, Dan 17, Vojta 14, Jáchym 12, Miki 11, Lúďa 8, Biči 7, Filip, Patrik, Ríša 6, Juni, Jenda4, Búďa 2, Vojta T.

Hodnocení dle trenérů:  Jáchym, Dan, Vojta

SP - USK Praha 91:34 (22:9, 37:20, 51:30)
Ranní zápas a opět pomalejší start, ale během zápasu jsme si mohli vyzkoušet jednoduché akce, které chceme hrát i se silnějšími soupeři. I přesto, že měl soupeř průměrně menší a fyzicky slabší hráče, tak nás dokázal polovinu zápasu velmi trápit na doskoku a ve hře 1 na 1. Některým našim hráčům chvíli trvalo, než se s tím vyrovnali.

Body hráči:
Ondra 20, Dan 14, Búďa 12, Lúďa a Miki 8, Jenda 6, Radek, Vojta, Juni a Biči 4, Péťa 3, Filip 2, Patrik a Jáchym 0

Hodnocení dle trenérů: Lúďa, Jenda, Ondra

SP – Basketbalová škola 77:79 (14:13, 29:32, 40:50, 68:68)
Nejlepší utkání letošní sezóny!!!!!
Utkání nabité energií, chutí, emocemi, vším, co má utkání mít. Začali jsme velmi dobře, odvážně, bojovně a soupeř se nás lehce zalekl, což vedlo k tomu, že jsme první čtvrtinu vyhráli. Druhá a třetí  část hry byla velmi vyrovnaná. Do posledního úseku základní hrací doby jsme šli se skóre -10. Kluci podali neuvěřitelný výkon a přes nervydrásající koncovku, kdy se vedení překlápělo ze strany na stranu každou půl minutu, jsme tuto čtvrtku vyhráli 28:18!!!, což nás dovedlo do prodloužení.

Tady už bohužel po druhém utkání za sebou scházely síly, zkušenosti a odvaha. Přesto prohra o jediný koš je úžasný výsledek. Je vidět, že když chceme, jsme mentálně silní a můžeme hrát vyrovnaně i se soupeřem, který nám v prvním vzájemném utkání nadělil 70 bodovou prohru.

Za trenéry- skvělý výkon VŠECH hráčů, včetně těch co byli na lavičce a do posledního dechu fandili. Také nemůžu opomenout náš úžasný BÍLÝ (nebo zelený, teď nevím J) tým v zádech. Jsou to nervy, ale to ke sportu patří J, byli jste úžasní a vy víte, že Vás potřebujeme J. Děkujeme za neuvěřitelnou podporu.

Body hráči: Ondra 25, Miki 14, Dan 12, Vojta 5, Jenda, Péťa, Filip a Jáchym 4, Patrik a Juni 2, Biči 1, Lúďa, Radek a Búďa

Hodnocení dle trenérů: CELÝ TÝM!!!!!  Dan, Miki, Ondra