Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Sokol Vyšehrad vs Sokol Pražský

Datum a čas konání: 2.10.2020 19:00
Místo: Sokolovna Vyšehrad

Turnaj v Děčíně po dlouhé pauze.

Turnaj v Děčíně po dlouhé pauze.

Během 14 dnů děčínští Válečníci dokázali zorganizovat super turnaj pro kategorii U11 po všech stránkách. Na turnaj byli pozváni Basketbalová škola, BK Chomutov, BK Pardubice, my a pořádající Děčín.

Kromě Basketbalové školy jsme soupeře neznali a zápasy pro nás byly opravdu školou. V prvním zápase s BŠ jsme hráli velmi nebojácně, do hry se zapojili všichni hráči a někteří velmi příjemně překvapili. Skóre se hodně přelévalo na obou stranách, nakonec jsme prohráli o 3 body, když v závěru jsme nedali 3 jasný dvojtakty.
SP – BŠ 43:46

Rychlý oběd a za 1,5 hodiny opět na hřišti s domácím týmem. Děčínští kluci jsou herně někde jinde, mají více zkušeností, nekoukají na míč, a proto se vidí po hřišti, kam směřují přesné přihrávky. Dominantní rychlý protiútok nám ubíral na silách a konečné skóre bylo nekompromisní.
SP – Děčín 32:82

Ke třetímu zápasu jsme sice nastupovali s mírným odpočinkem, ale už značně unavení a frustrovaní ze dvou proher. Byli jsme bojácní, sklonili hlavy a nechtěli bojovat. Pardubice jsou výkonnostně rozdílní v tom, že nemají individuality, ale hrají kolektivně, rychle, agresivně s tlakem na hráče a nekoukají na míč.
SP – BK Pardubice 35:68

V neděli v poledne jsme nastoupili k poslednímu utkání, já v domnění, že kluci jsou odpočatí, najedení a budou mít chuť se porvat alespoň o předposlední místo. Opak byl pravdou, deka únavy byla na všech, kromě nejmladšího Juniho. Díky jeho bojovnosti, spousty získaných míčů a nebojácné střelby jsme skóre pomalu ukrajovali. Poslední minuta zápasu plná chyb a nepřesností a náhodně získaný míč Tobim, který skóroval s klaksonem, nás dovedla k vítězství.

S předvedeným kolektivním výkonem, kromě prvního zápasu s BŠ, který bych řekla, byl nejlepší zápas v celé zkrácené sezóně, nemůžu být spokojena. Dan, Ondra, Miky a Tobi odvedli svůj standardní výkon, který se od nich očekává, ale nic navíc. Jediný hráč, který zaslouží pochvalu, je Juni, který cenu pro nejlepšího hráče utkání dostal opravdu zaslouženě. Dalšími vyhlášenými hráči byli: Dan, Miky a Ondra.
V každém případě byly odhaleny naše slabiny, na kterých budeme intenzivně pracovat a doufejme, že na dalším turnaji v září předvedeme lepší výkony.

Na závěr VELKÁ radost z účasti rodičů od 12 dětí z 15. Velké „bílé“ povzbuzování, které vzalo některým hlasivky, bylo skvělý -  my o Vás víme!!! Děkujeme!!!!

Děčínštím pořadatelům děkujeme za skvěle zorganizovaný turnaj, nic nemělo chybu. Zároveň děkujeme za pozvání.

Diskuze

Tabulka

1. Slavoj BK Litoměřice 1 90:72 2
2. BK Lokomotiva Plzeň 1 89:75 2
3. Sokol Vyšehrad 1 75:89 1
4. GBA Sojky Pelhřimov 1 72:90 1
5. Sokol Pražský 0 0:0 0
6. Basketbal Polabí 0 0:0 0
7. Sokol Písek Sršni 0 0:0 0
8. USK Praha B 0 0:0 0
9. BK Levharti Chomutov 0 0:0 0
10. SK Slavia Praha 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 82500
Posledních 30 dnů: 2721 | Posledních 7 dnů: 534 | Poslední den: 132

© 2020 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne