Poslední příprava pro U17- Sokol Grand Prix

Na domácím turnaji Sokol Grand Prix, jsme i v nekompletní sestavě dokázali přehrát všechny soupeře a získali jsme zlaté medaile!

SP- BŠ Tygři Praha 118:54

Do pátečního zápasu jsme nastupovali ještě v kompletní sestavě. Soupeři jsme od začátku dali najevo kdo je na hřišti pánem a vytvářeli jsme stále větší náskok. Všichni hráči v zápase odváděli maximum, výborné nasazení po celý zápas a dobrá úspěšnost za 3body vedla k tak velkému bodovému rozdílu.

SP – Lokomotiva Plzeň 92:62

V dalších zápasech jsme se museli už obejít bez Petra Štovíčka a Ondry Hauzera, takže naše rotace byla velmi omezená. Přesto jsme od prvních minut na hřišti vládli. Kluci se semkli a chtěli ukázat že i bez svých spoluhráčů dokáží vyhrát. To se jim také povedlo a připsali jsme si další vítezství.

SP – Válečníci Děčín 101 : 71

V druhém sobotním zápase nás čekal sice ligový, přesto velmi kvalitní soupeř z Děčína. V prvním poločase jsme na soupeře vlétli a poločasové skóre 54:19 bylo toho důkazem. Soupeř ale do druhé půle přidal, a byl nám velmi vyrovnaným soupeřem.

SP – USK Praha 87:78

Zápasy proti USK bývají vždy velmi zajímavé a prestižní, protože někteří kluci spolu chodí do třídy a hecují se na vzájem. Byli jsme to opět my kdo do zápasu vlétl a dařilo se nám převážně na útočné polovině. Poločasové skóre 60:38 je toho jasným důkazem. Ve druhé půli nám už pomalu ale jistě začali docházet síly po náročném programu kteří kluci měli. Přesto jsme v sobě našli poslední zbytky sil a dokázali zápas vyhrát.

Za své výkony během celého turnaje si zaslouží speciální ohodnocení Adam Růžička, který předvedl double double v každém zápase, a samozřejmě také jeho spoluhráči ze základní pětky Jonáš Bičík, Cedric Lilele, Robert Lízálek a Vojta Hasič Hajič.