Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Po sedmi měsících konečně dvě soutěžní utkání a teď zase utrum

Po sedmi měsících konečně dvě soutěžní utkání a teď zase utrum

Tým mužů mohl po dlouhých sedmi měsících znovu odehrát soutěžní utkání. Nakonec z toho byli dvě, ale bohužel se nám moc nevyvedli. Jak dlouhá bude další pauza můžeme jen odhadovat.

Po velmi dobré přípravě a výrazně se zlepšujících výkonech v přípravných utkáních zamezil startu našeho A-týmu Koronavirus. Z důvodu karantén našich hráčů a hráčů soupeřů jsme museli začít odznova a to nebylo vůbec jednoduché. 

 

Sokol Pražský - Basketbal Polabí

81:110

18:30 32:60 51:84

Po měsíci od posledního přípravného utkání nás čekat těžký start do soutěže v podobě týmu Basketbal Polabí. Soupeř měl sice na kontě dvě vysoké prohry, ale k nám dorazil zcela jiný tým. 5 posil z KNBL nastoupil na naší palubovce proti zcela nerozehranému týmu našich mužů. Průběh tomu odpovídal, hráči nás přehrávali jednoduše 1 na1 a nám padali míče z rukou. Velmi pozitivní byl růst výkonu našeho týmu během utkání, kdy soupeř stále plně využíval posil a i přesto jsme se výrazně zlepšovali. Konečný výsledem byl nakonec celkem solidní. Hodnocení je jasné dobrý útok ale velké problémy v obraně.

Sokol Pražský - BK Levharti Chomutov

81:94

25:27 53:46 66:74

V neděli nás pak navštívili hráči Levhartů z Chomutova. Tým stojící na zkušených hráčích z bohatou historií v nejvyšší soutěži a doplněn o současné hráče KNBL v Děčíně. Tým s jasnou ambicí bojovat o postup. Od začátku bylo utkání vyrovnané a náš tým si do poločasu vybudoval menší náskok. Po poločasové pauze ale přišli zlé chvíle, soupeř dotahoval a pak převzal otěže utkání do svých rukou. Bohužel se projevila nezkušenost našich mladých hráčů, kteří se nechávali přehrávat jednoduchými kombinacemi "back door" ale také nezkušenost našeho mladého trenéra, který v rozhodujících chvílích nepodržel tým. V koncovce jsme se snažili s výsledkem něco udělat ale soupeř vždy kontroval a tak si připisujeme další prohru.

 

 

Rostoucí výkony týmu by ale slibovali lepší výsledky v budoucích utkáních. Bohužel místo rostoucích výkonů můžeme sledovat jen další prohlášení ministra zravotnictví a smutně se doma koukat na boty do haly a doufat, že budeme moci na palubovku co nejdřív.

Diskuze

Tabulka

1. BK Levharti Chomutov 2 213:163 4
2. BK Lokomotiva Plzeň 2 190:161 4
3. Basketbal Polabí 3 265:312 4
4. Slavoj BK Litoměřice 2 155:145 3
5. Sokol Písek Sršni 1 112:73 2
6. USK Praha B 1 80:57 2
7. SK Slavia Praha 1 73:65 2
8. GBA Sojky Pelhřimov 2 158:191 2
9. Sokol Vyšehrad 2 132:169 2
10. Sokol Pražský 2 162:204 2

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 89387
Posledních 30 dnů: 945 | Posledních 7 dnů: 302 | Poslední den: 50

© 2021 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne