Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Sokol Pražský vs Sokol Písek Sršni

Datum a čas konání: 24.9.2021 19:30
Místo: Sokol pražský
Rozhodčí: Hendrych, Eisner

Pavel Budínský novým hlavním trenérem mužů Sokola Pražského

Pavel Budínský novým hlavním trenérem mužů Sokola Pražského

Již delší dobu jsme hledali vrchol pro dospívající odchovance našeho sportovního centra mládeže. Doposud jsme to řešili domlouváním různých try outů hráčů do týmů nejvyšší mužské soutěže, což vzhledem k jejich umístění mimo Prahu nebylo vždy optimální. Nyní jsme se rozhodli vytvořit tento vrchol přímo u nás v klubu. Bude se jednat o kvalitní tréninkový proces zastřešený osobností zkušeného trenéra Pavla Budínského. Tento proces bude nastartováním našeho dospělého programu a bude nastaven tak, aby naši mladí talentovaní hráči měli možnost individuálního posunu směrem k profesionální kariéře.

 

Mgr. Martin Jindra, generální manažer klubu:

Jsem velmi rád, že se nám po roce podařilo prohloubit externí spolupráci s Pavlem Budínským a že Pavla dokázal náš program oslovit natolik, že přijal pozici hlavního trenéra mužů a tím i pozici garanta celého programu. Pavlova role nebude pouze trenérská, ale bude i mentorem pro naše mladé trenéry a hráče a zároveň se bude podílet i manažersky na naplnění společných cílů.

Mgr. Pavel Budínský:

Moje roční spolupráce ze SP externí formou se dneškem mění na další roční spolupráci formou interní. Zájem, jasné a přímé jednání, reálné představy a podobný pohled na budování efektivní organizace, ambice, vize, možnost spolupráce a touha vylepšit sportovní proces nejen u A týmu, ale i celého klubu mně dávalo smysl, proč jsem na tuto formu spolupráce rád kývl.

Rovněž jsem rád, že si všichni v klubu uvědomují, že moje angažování není ve stylu „příchod spasitele“, ale člověka, který svými zkušenostmi z vrcholového basketbalu může pomoci nejen mladým hráčům, ale i mladým trenérům v jejich kariérním rozvoji.

Diskuze

Tabulka

1. Sokol Pražský 1 73:56 2
2. Slavoj BK Litoměřice 1 88:75 2
3. SK Slavia Praha 1 81:69 2
4. BK Lokomotiva Plzeň 1 89:80 2
5. BK Levharti Chomutov 1 97:89 2
6. GBA Sojky Pelhřimov 1 89:97 1
7. Basketbal Polabí 1 80:89 1
8. USK Praha B 1 69:81 1
9. Sokol Písek Sršni 1 75:88 1
10. Sokol Vyšehrad 1 56:73 1

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 93336
Posledních 30 dnů: 2151 | Posledních 7 dnů: 665 | Poslední den: 76

© 2021 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne