Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Sokol Pražský vs Sokol Písek Sršni

Datum a čas konání: 24.9.2021 19:30
Místo: Sokol pražský
Rozhodčí: Hendrych, Eisner

Vladimír Hojka- nový garant kondiční přípravy na SP

Vladimír Hojka- nový garant kondiční přípravy na SP

Novým hlavním garantem kondiční přípravy pro naši mužskou složku a pro naše sportovní centrum mládeže bude Mgr. Vladimír Hojka, Ph.D. Vladimír byl kondičním trenérem v úspěšné éře mužů BK Děčín a působil i jako kondiční trenér u mužské basketbalové reprezentace. V současné době je proděkanem pro studijní záležitosti na FTVS UK.

Mgr. Martin Jindra, generální manažer klubu:

 Jsem velmi rád, že se nám podařilo získat Vláďu do našeho klubu. V jeho osobě k nám přichází velké množství znalostí a zkušeností v oblasti kondičního tréninku a zároveň i velké množství energie a zápalu pro práci. Jeho působení na FTVS UK nám navíc dává možnost úzkého propojení s touto vysokou školou, ať již pro praxe vybraných studentů v našem klubu, tak pro možnou úpravu studijního plánu pro naše hráče na této škole.

 

Mgr. Vladimír Hojka, Ph.D. :

Velmi se těším na spolupráci s novými hráči i se studenty při zajištění kondiční přípravy v Sokole Pražském. Klub nabízí velký potenciál nejen pro výchovu hráčů na přelomu mládežnické a dospělé kategorie, ale i odborný růst mladých trenérů a kondičních trenérů. Věřím, že z propojení akademického a profesního sportovního prostředí budou profitovat obě strany. Mým osobním cílem je vytvořit dospělým hráčům klubu kondiční přípravu profesionálního sportovce a dále se spolupodílet na rozvoji hráčů v mládežnických kategoriích, kteří by v budoucnu měli tvořit jádro úspěšného týmu dospělých.

Diskuze

Tabulka

1. Sokol Pražský 1 73:56 2
2. Slavoj BK Litoměřice 1 88:75 2
3. SK Slavia Praha 1 81:69 2
4. BK Lokomotiva Plzeň 1 89:80 2
5. BK Levharti Chomutov 1 97:89 2
6. GBA Sojky Pelhřimov 1 89:97 1
7. Basketbal Polabí 1 80:89 1
8. USK Praha B 1 69:81 1
9. Sokol Písek Sršni 1 75:88 1
10. Sokol Vyšehrad 1 56:73 1

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 93336
Posledních 30 dnů: 2151 | Posledních 7 dnů: 665 | Poslední den: 76

© 2021 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne