Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Vladimír Hojka- nový garant kondiční přípravy na SP

Vladimír Hojka- nový garant kondiční přípravy na SP

Novým hlavním garantem kondiční přípravy pro naši mužskou složku a pro naše sportovní centrum mládeže bude Mgr. Vladimír Hojka, Ph.D. Vladimír byl kondičním trenérem v úspěšné éře mužů BK Děčín a působil i jako kondiční trenér u mužské basketbalové reprezentace. V současné době je proděkanem pro studijní záležitosti na FTVS UK.

Mgr. Martin Jindra, generální manažer klubu:

 Jsem velmi rád, že se nám podařilo získat Vláďu do našeho klubu. V jeho osobě k nám přichází velké množství znalostí a zkušeností v oblasti kondičního tréninku a zároveň i velké množství energie a zápalu pro práci. Jeho působení na FTVS UK nám navíc dává možnost úzkého propojení s touto vysokou školou, ať již pro praxe vybraných studentů v našem klubu, tak pro možnou úpravu studijního plánu pro naše hráče na této škole.

 

Mgr. Vladimír Hojka, Ph.D. :

Velmi se těším na spolupráci s novými hráči i se studenty při zajištění kondiční přípravy v Sokole Pražském. Klub nabízí velký potenciál nejen pro výchovu hráčů na přelomu mládežnické a dospělé kategorie, ale i odborný růst mladých trenérů a kondičních trenérů. Věřím, že z propojení akademického a profesního sportovního prostředí budou profitovat obě strany. Mým osobním cílem je vytvořit dospělým hráčům klubu kondiční přípravu profesionálního sportovce a dále se spolupodílet na rozvoji hráčů v mládežnických kategoriích, kteří by v budoucnu měli tvořit jádro úspěšného týmu dospělých.

Diskuze

Tabulka

1. BK Levharti Chomutov 2 213:163 4
2. BK Lokomotiva Plzeň 2 190:161 4
3. Basketbal Polabí 3 265:312 4
4. Slavoj BK Litoměřice 2 155:145 3
5. Sokol Písek Sršni 1 112:73 2
6. USK Praha B 1 80:57 2
7. SK Slavia Praha 1 73:65 2
8. GBA Sojky Pelhřimov 2 158:191 2
9. Sokol Vyšehrad 2 132:169 2
10. Sokol Pražský 2 162:204 2

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 89387
Posledních 30 dnů: 945 | Posledních 7 dnů: 302 | Poslední den: 50

© 2021 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne