Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Sokol Pražský U15 vs TJ Sokol Kbely

Datum a čas konání: 21.9.2021 17:00
Místo: Sokol pražský
Rozhodčí: Čížek, Dub

TEST CUP kategorie U15

TEST CUP kategorie U15

Starší žáci po necelých čtrnácti dnech letní přípravy na tradiční turnaj do Ostravy Test cup. Už podle názvu turnaje se jednalo o první herní test.

 

 

 

 

 

Sokol Pražský vs Inter Bratislava 52:92

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti tradičně velmi silnému týmu Interu Bratislava. Od úvodu zápasu jsme však překvapivě postrádali jakoukoliv energii nebo větší nasazení. Měli jsme velké problémy se uvolnit pro míč proti těsné a agresivní obraně Interu. V obraně jsme naopak totálně propadli. Nebyli jsme vůbec schopni ubránit jedna na jedna a případně jsme volili alibistickou výpomoc. Dostali jsme 92 bodů a defacto drtivá většina byla po zakončení z vymezeného území!

 

Sokol Pražský vs Snakes Ostrava 86:43

V druhém zápasu jsme poměřili síly s o rok mladším výběrem domácích Snakes. V úvodu jsme s domácími přetahovali. Bylo to ale hodně dáno naší zbrklostí a hloupými ztrátami. Přesto se postupem času začal projevovat věkový rozdíl a my jsme se dostali do vedení, které jsme v průběhu zápasu navyšovali. Přesto jsme se opět prezentovali velkým množstvím zbytečných chyb.

 

Sokol Pražský vs Niedzwiadky Przemysl 42:89

V dalším zápase jsme poměřili síly s polským vícemistrem a pozdějším suverénním vítězem turnaje z Przemyslu. Tento tým nás naprosto převyšoval ve fyzických i taktických dovednostech. I když jsme tentokrát svou kůži nedali tak lacino (jako v zápase s Interem), neměli jsme soupeři co nabídnout.

 

Sokol Pražským vs Válečníci Děčín 48:85

S jednozápasovou pauzou jsme nastoupili proti celku z naší podzimní žákovské ligy BK Děčín. Od úvodu na nás byla patrna únava, s kterou jsme se vůbec nedokázali vyrovnat. Nasazení nebylo, obrana opět neexistovala a v útoku se hráči buď schovávali nebo volili velmi naivní řešení situací. Dobře hrající soupeř nás přejel na celé čáře a náš výkon v tomto zápase byl jasně nejhorší na turnaji!

 

Sokol Pražský vs Snakes Ostrava 58:91

V posledním zápase turnaje jsme se utkali s domácím celkem, který nás přesně před rokem porazil na turnaji U14 cca. o 100 bodů. Konečně jsme ale od úvodu zápasu chtěli být aktivní a hrát! I když soupeř hned vedl a výsledkově zápas již nepustil, tak v naší hře se začala objevovat pozitiva. Snažili jsme se aktivně bránit situace 1 na 1 a lépe odstavovat hráče než v předcházejících zápasech. Bohužel velké množství hloupých či naivních ztrát a následné úspěšné rychlé protiútoky soupeře nás stálo lepší výsledek. I tak jsme konečně mohli mít lepší pocit z předvedeného výkonu než v předešlých zápasech.

 

Máme za sebou první herní test a i dle výsledků je vidět, že musíme na vše pořádně zapracovat. Největší problém u hráčů je v tom, že mají problém ze sebe vymáčknout co nejlepší výkon, lépe řečeno neumí vystoupit ze své konformní zóny a překonat se, abychom se mohli měřit i z lepšími soupeři.

Naopak určité pasáže ze zápasu s domácími Snakes nám naznačily, že pokud budou hráči chtít, tak dokážou ze sebe něco vymáčknout.

Sezóna je ale dlouhá (doufejme), a pokud budeme poctivě a tvrdě pracovat na tréninku, tak můžeme udělat velký progres!

Diskuze

Tabulka

1. Válečníci Děčín 2 301:48 4
2. SLUNETA Ústí nad Labem 2 201:57 4
3. Sokol Pražský U15 2 226:115 4
4. Tygři Praha 2 213:88 3
5. BK Kladno 2 142:198 3
6. BK Chomutov 2 66:209 2
7. TJ Sokol Kbely 2 60:240 2
8. Slavoj BK Litoměřice 2 39:293 2

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 93336
Posledních 30 dnů: 2151 | Posledních 7 dnů: 665 | Poslední den: 76

© 2021 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne