Dohrávky U13

Sokol Pražský – Kačeři Kunratice 145:4

Utkání, ve kterém jsme od začátku dominovali ve všech činnostech, a to také v neproměňování jasných pozic z pole i z podkoše, kdy jsme sice měli doskoky, ale až na několikátý pokus jsme skórovali.

Za příjemnou zmínku v hodnocení zápasu je pouze aktivita Trunyho, který byl jedním z nejlepších skórujících hráčů s 28 body. Svědčí to o aktivitě v poli a bojovnosti na doskoku, tak by to mělo být každý zápas. Kdo bude pasivní, body nezíská!

best replica watches

Sokol Pražský – USK Praha 27:54

Ve velmi rychle odehraném utkání se stopkami u stolku a bruslemi na nohou!

Do dalšího dohrávaného utkání jsme vstupovali s vědomím, že tým je velmi kvalitní, velmi urostlý oproti nám, a to se také projevovalo od prvních minut zápasu. Možná jsme se zalekli, možná jsme se soupeře báli, nicméně jsme najednou všechno zapomněli a nevěděli, co máme hrát. Báli jsme se hrát 1:1 všichni jsme stáli a koukali. Ztráceli jsme zbytečně míče při vyhazování a když už jsme se dostali do koše, tak jsme tam měli pokličku, nic nepadlo. Jasné nájezdy, někdy i bez obrany, které jsme neproměňovali, to všechno byl první poločas a našich pouhých 8 bodů v zápise. Na druhou stranu jsme velice dobře bránili, hlavně Miky.

Druhý poločas jsme se trochu oklepali a nenechali jsme se tak tvrdě bránit a najednou vznikly rychlé protiútoky a pomalounku jsme se dostávali do hry. Také skóre 26:19 ukazuje, že jsme schopni se soupeřem hrát vyrovnané utkání, ale nesmíme se bát vyšších, silnějších hráčů.

Opět tato zkušenost nám ukazuje, že hrát těžká utkání je potřeba, abychom se učili řešit situace jinak, než když vyhrajeme o hodně bodů.

Poděkování zaslouží Dan, který se vrátil na palubovku po téměř 3 měsících a rval se statečně. Ono to půjde, ale chce to čas!

Sokol Pražský – BŠ Tygři Praha 53:45

Do zápasu jsme vstupovali pouze s 10 hráči = nebyla možnost střídání. To znamenalo pro každého z hráčů: nevyfaulovat se, nezranit se, hrát dobře a vydržet fyzicky. BŠ pro nás byl vždy tým, který nás porazil a dnešním dnem se vše změnilo. Nejenže jsme od 4. minuty udrželi vedení, ale náš tým byl TÝMEM po všech stránkách. Podpora, respekt a bojovnost.

Velkou pochvalu zaslouží všichni hráči do jednoho, kteří byli na hřišti, a především ti mladší!!!! Vše se sešlo, dobrá obrana, dobrý útok a hlavně chuť po vítězství! Dobrá práce!!!

Sokol Pražský – Sokol Dubeč 67:26

Nedělní ranní utkání přesně odpovídalo tomuto času. Útok váznul, bylo to upracované, obrana naopak místy velmi dobrá a snadné zakončování ze zisků. Po poločase soupeř prohodil sestavu, ale ani to na výsledku nic nezměnilo. Pomalu jsme se dostávali do tempa a pomalu skóre navyšovali. Kluci utkání zvládli skvěle a opět bez střídání. I takovéto situace kluky herně posouvají.

Pochvala pro celý TÝM!!!!

Sokol Pražský – Sokol Vyšehrad 59:34

Poslední utkání jsme sehráli proti Sokolu Vyšehrad. Utkání se hrálo hned po utkání s Dubčí, stále nás bylo pouze deset a navíc jsme zápas odehráli v tělocvičně v prvním patře, na kterou nejsme už moc zvyklí, jelikož tam vůbec netrénujeme. Pro kluky to tak byl velký test fyzické i psychické odolnosti a výdrže! U soupeře hráli především dva hráči a v obraně je výborně bránili Miky s Danem. Trápili jsme se spíše v útoku, kde jsme začali trochu chaoticky, kdy jsme si buď navzájem překáželi nebo jsme naopak všichni stáli a nepomohli jsme si. Po průběžném upozorňování se to zlepšilo a začali jsme hrát rychle dopředu, z čehož pramenili snadné koše. Zápas jsme ubojovali a mohli jsme se tak radovat ze stoprocentního víkendu. Za zmínku také stojí Vojtova úspěšná trojka! :)

Až na utkání s USK zaslouží kluci obrovskou pochvalu, jak k utkáním přistoupili, především těm víkendovým.

Tradiční poděkování zaslouží skvělí fanoušci! Díky! :)