Kadeti v týdnu opět zaváhali

Další zápas v týdnu a další nepovedený výkon. Ve čtvrtek jsme odehráli velmi nepovedené utkání na hřišti Pardubic. Soupeř byl dravější a chtěl bohužel vyhrát více než my.

Sokol Pražský – BK Vividbooks Pardubice 75:85

Do zápasu v Pardubicích jsme vstoupili velmi vlažně, a první čtvrtina byla vyrovnaná. Nás bohužel od prvních minut trápilo špatné zakončení za 3 body a domácí si tentokrát pohlídali obranný doskok. První polovina druhé čtvrtiny to bylo z naší strany uplně něco jiného. Smazali jsme lehké manko z první čtvrtiny a šli jsme do vedení až 11 bodů. Bohužel nepochopitelný výpadek v posledních 2 minutách nás stál dvouciferné vedení a tak jsme v poločase vedli pouze o 3 body. Druhý poločas, a opět naše zlepšená hra. Zde jsme se dostali opět do dvouciferného vedení a opět ta samá písnička. Poslední 3minuty a soupeř sérii 2:15 smazal svou ztrátu, a tak se šlo do čtvrté čtvrtiny za vyrovnaného stavu 62:62. Bohužel jsme nenašli dostatečnou mentální sílu znovu si vybojovat náskok a byl to naopak soupeř, kdo se postupně dostával do vedení. Poslední čtvrtina to byl z naší strany už jen zmar a utrpení kdy se nám vůbec nic nedařilo. Soupeř si za svou bojovnost a odhodlání výhru zasloužil.

Poslední 3 utkání odehrajeme na půdě soupeřů. 10.3. v Brně a víkend 12-13.3. nás čeká výjezd do Prostějova a Ostravy. V těchto utkáních budeme nejdříve bojovat o 2 příčku v nadstavbové skupině B a pokud se nám nepovede v Brně uspět tak o víkendu budeme bojovat o postup do předkola play-off.