Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Festival U13 v našich rukou!!!

Festival U13 v našich rukou!!!

Poté, co jsme na skóre nepostoupili na NF do Děčína, tak jsme věřili, že své herní kvality zhodnotíme na Festivalu v Pelhřimově.

První utkání nás čekalo ve velmi brzkých pátečních hodinách na ZŠ Osvobození a to v 8.30. Z Prahy byla skvělá cesta a za pomoci Trunyho a našeho úžasného manažera jsme byli ani ne za hodinu v Pelhřimově. Za to Jirko a Pipe ještě jednou DÍKY!!

První soupeř z Tábora nám nekladl téměř žádný odpor a tomu nasvědčuje výsledek
SP - BK Tábor 110:10

Další utkání nás čekalo v 16.00 s Kyjovem. Utkání mělo trochu náboj v první čtvrtce, kde byl rozdíl 14:12, poté, spadla nervozita a otěže utkání byly v našich rukou.
SP – Jiskra Kyjov 70:39

Tento den jsme mezi utkáními navštívili Muzeum rekordů a kuriozit a zašli na zmrzku a z toho se poté stala i naše víkendová tradice :).

V sobotu jsme nastupovali v 10.00 proti Spartě. Přesto, že jsme soupeře v Praze naposledy porazili o 50 bodů, tak první čtvrtina tomu vůbec neodpovídala, prohrávali jsme 14:21. Trápili nás 2 hráči, které jsme nedokázali ubránit. I taková utkání přijdou, kdy se moc nedaří, ale vůlí a touhou po vítězství jsme nakonec čtvrtfinále dotáhli do vítězného konce.
SP – BA Sparta 73:48

Odpoledne nás čekalo semifinále, poprvé jsme hráli ve sportovní hale proti pražskému celku Dubči. I tohoto soupeře známe z Přeboru Prahy. Hráče známe, známe jejich hru, ale na takovémto turnaji jsou to jiné zápasy. Kluci věděli, o co se hraje a možná i se zbytečným respektem vstoupili do utkání.
SP – Sokol Dubeč 67:49

Opět jsme navštívili muzeum, tentokrát strašidel a opět na zmrzku. Večer byla připravena střelecká soutěž TH, do které jsme přihlásili Juniho a vedl si skvěle, obsadil 3. místo. Gratulujeme!

V neděli nás čekalo finále až po obědě, tak jsme dopoledne tradičně navštívili muzeum tentokrát Zlaté české ručičky (asi nejhezčí) a opět zmrzku.
Ve finále jsme opět narazili na Kyjov a bylo to finále napínavé až do konce. Místy hodně vyrovnané ale opět díky naší bojovnosti jsme to dotáhli až do zlatého konce.
SP - Jiskra Kyjov 54:32

V jednotlivých utkáních byli oceňováni nejužitečnější hráči, kterými byli Dan, Miky, Truny, Matěj a Tobi.
Na závěrečném zakončení byl vyhlášen hráč týmu Vojta a jako MVP celého turnaje Dan. Dobrá práce chlapci a velká gratulace!!!

Přesto, že to nebyla úplně těžká utkání, s jakými bychom se potkali na NF, tak nás zdobila po celou dobu (někdy taky ne) bojovnost, doskoky, kluci si vyzkoušeli střely z dálky, některé i padly. Co bychom po klucích chtěli je především rychlý přechod na útočnou polovinu a agresivní obranu, což se nám i dařilo.

Velká spokojenost z vítězství, a tak trochu náplast na neúčast na NF.
Kluci se prezentovali jako tým a PARTA a na celém víkendu nebyla žádná kaňka. Skvělé ubytování, dobré jídlo, super organizace turnaje a k tomu všemu úžasní fanoušci z řad rodičů. ZASE jste byli slyšet a velmi si toho s Kachnou vážíme. Pro Kachnu to bylo nejlepší zakončení jeho práce u kluků a za to mu já opravdu ze srdce MOC děkuji a věřím, že to není jeho poslední zlato!!!

 

Více fotek ze zápasů zde:

BK Tábor

Sokol Dubeč

Jiskra Kyjov

Galerie k aktualitě

Diskuze

Tabulka

1. Sokol Pražský U13 3 253:90 6
2. TJ Sokol Dubeč 3 208:118 5
3. Jižní Supi 3 122:216 4
4. Tygři Praha B 3 83:242 3

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 113942
Posledních 30 dnů: 2291 | Posledních 7 dnů: 758 | Poslední den: 129

© 2022 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | misakacaba@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne