U11 trápí marodka

Nejmladší kategorie U11 odehrála další zápasy Přeboru Prahy. Stále nejsme kompletní a chybí nám důležití hráči.

V sobotu jsme vyrazili do Dubče, kde jsme nejdříve odehráli zápas proti Kunraticím, které jsme přehráli jasným výsledkem. Zde měli možnost hrát hlavně hráči, kteří nedostávají tolik minut se silnějšími soupeři. SP – Kunratice 61:20

Na druhém utkání proti domácím mě mrzí to, že jsme ho nemohli hrát jako první utkání dne. Spoléhat na únavu hráčů a těšit se z vítězství mi přijde hodně nepochopitelný v této kategorii. Když si chci zahrát férové a těžké utkání, tak volím jinou volbu. Je to ale na každém z nás a také to hodně vypovídá.

Utkání kluci zvládli skvěle. Prohra o 10 bodů nás sice mrzí, ale pořád se musíme učit novým věcem. Rozestavění v útoku, nekoukat na míč – přihrát volnému hráči, pomoc v obraně….. SP – Dubeč 42:52

V neděli na domácí palubovce jsme přivítali nejdříve USK Praha. Velmi těžké a dobré utkání, ve kterém jsme nakonec o jeden koš neuspěli. Na druhou stranu vidím nějaký pokrok ve hře ve smyslu obrany, ale stále nám chybí spolupráce v útoku. Postavení v útoku, přihrávky, kvalitní driblink…Musím pochválit za bojovnost, a to především Olivera, který s námi odehrál teprve 3 zápas a vedl si velmi dobře.

V posledním utkání se Spartou jsme se už nedokázali koncentrovat na 100% výkon a tomu odpovídalo do poločasu i skóre, které jsme zlomili až po přestávce, kdy jsme konečně nacházeli přihrávkami hráče, kteří vybíhali do rychlého protiútoku. Opět dostali příležitost všichni hráči. SP – Sparta 58:37

Na závěr. Všechna tato utkání nám vždy ukáží, na čem v trénincích pracovat. K tomu, abychom se zlepšovali, potřebujeme 100% docházku a 100% nasazení v tréninku.

Také nesmím opomenout hlasivky našich rodičů, zatím je to pro mě trochu nesmělé , ale věřím, že časem to bude bouřlivé povzbuzování v tom nejlepším slova smyslu. Děkujeme za podporu