Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Čtrnáctky nezvládly dvojičku s Tygry z Prahy

Čtrnáctky nezvládly dvojičku s Tygry z Prahy

V přímém souboji o čtvrté místo v extralize jsme dvakrát prohráli s Tygry a velice jsme si zkomplikovali možnost případného postupu na finálový turnaj.

 

Tygři Praha - SP  109:60

SP - Tygři Praha   63:65

Ve dvou utkáních se stejným soupeřem jsme předvedli zásadně odlišné výkony. V sobotním utkání, které jsme prohráli příliš velkým rozdílem, hráči nedokázali plnit zadané úkoly. Tygři nás přehráli rychlou hrou, kterou jsme nedokázali zpomalit či zastavit. Ve druhé půli se na náš koš valil jeden protiútok za druhým. Vysoký počet ztrát byl jednou z příčin, ale hlavní problém byla neschopnost ubránit hráče ve hře jedna na jedna.

Tým byl také oslaben neúčastí kapitána Dana Demčenka, který, jak se v neděli ukázalo, je pro výkon týmu naprosto nepostradatelný.

V neděli jsme Tygry zaskočili agresivnější obranou a vůbec jsme jim nedovolili jejich rychlou přechodovou hru. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a v závěru se schylovalo k prodloužení, které jsme ale sami odmítli a zásadně si tím zkomplikovali možnost postupu na MČR U14.

Velmi dobrý výkon předvedl v obou utkáních Miky Kohoutek a Kuba Vágner, k nimž se v neděli přidal Dan Demčenko.

Naopak herní projev některých hráčů, jejichž hlavním handicapem je rychlost a fyzická konstituce, už je v těchto těžkých utkáních nedostatečný a zásadně se u nich projevují problémy v obraně rychlých hráčů a s tím související schopnost se prosadit v útoku proti takovým hráčům.

Diskuze

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 132947
Posledních 30 dnů: 1595 | Posledních 7 dnů: 456 | Poslední den: 39

© 2023 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | misakacaba@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne