Dva rozdílné výkony žáků U 15 - přesto 2 vítězství

Dva rozdílné výkony žáků U 15 -  přesto 2 vítězství

BA Nymburk  -   Sokol Pražský    62:74   /12:15,22:32,42:51 /

Body: Polidar 18, Charvát 14, Simaichl 13, Jurman 12, Kulík 6, Vainer 4, Schmidl 3, Hofman a Tůma 2
V sobotním utkání hraném v čase oběda zápas připomínal spíše obědovou seanci, než atraktivní
mládežnický basketbal. Obě strany hráli bez koncentrace se spoustou chyb a nepřesností.
Náš výkon zvláště v první a třetí čtvrtině byl katastrofální. Jen díky také špatnému dni soupeře jsme
utrpěli vítězství. Hráli jsme vlažně, bez bojovnosti a patřičného nasazení, koš byl pro mnohé
nedosažitelný i z té nejkratší vzdálenosti. Pozitivem bylo pouze vítězství.

BK Synthesia Pardubice  -  Sokol Pražský   67:73   /28:14,42:39,51:55 /

Body: Jurman 19,Simaichl 13, Polidar 12, Charvát 8, Kulík a Vainer 7, Hofman 4, Tůma 3
Nedělní zápas začal  v duchu konce toho sobotního. Soupeř ve 3. minutě vedl 10:0 a my jsme byli na ručník.
I když jsme se malinko bodově zvedli, téměř nic jsme neubránili , takže po 1.čtvrtině jsme byli o 14 bodů zpět.
Ani druhá čtvrtina nenaznačovala zlepšení, neboť v 6 minutě byl rozdíl stále 16 bodů, 40:24.
Ztráceli jsme mnoho míčů, v útoku jsme hráli bázlivě a v obraně málo důrazně. / např. Charvát,Polidar za celý zápas 0 faulů./
Od 7 minuty však přišel najednou zlom, začali jsme si v obraně  výborně pomáhat, hlavně malí hráči, dařil se nám
rychlý protiútok a zbylou část jsme do poločasu vyhráli 15:2.
Do druhé půle jsme šli se stejnou aktivitou, s jakou jsme první skončili. Soupeře jsme evidentně zaskočili, hrál příliš
solově, což bylo pro naší obranu jednodušší. Proto v 8.minutě jsme šli do vedení, které jsme do konce již nepustili
Za zbytek utkání zaslouží všichni kluci velkou pochvalu, ukázali, že umějí bojovat a jsou schopni hrát i proti