Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Sokol Pražský U14 vs BA Radotín

Datum a čas konání: 3.3.2024 12:30
Místo: Sokol pražský
Rozhodčí: Schaffner, Bakajsa

Další úspěšné zápasy pro U14

Další úspěšné zápasy pro U14

Tentokrát jsme ke klasickým víkendovým zápasům, přidali ještě čtvrteční předehrávku v Děčíně. Všechny zápasy skončili vcelku těsnými výsledky, přesto všechny vítězně pro naše hráče. Nadále tak vévodíme extraligové skupině A, kde jsme si zatím nepřipsali ani jednu porážku.

Sokol Pražský : BK Horejsek Děčín 70 : 46

K zápasu s Děčínem jsme vyrazili netradičně ve čtvrtek odpoledne. Jednalo se o odložený zápas z minulého hracího víkendu. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a koncentrovaně, kdy soupeř byl lehce zaskočen naší celoplošnou obranou. První čtvrtku jsme vyhráli 17 bodovým rozdílem a naši hráči v tu chvíli nabyli dojmu, že vše půjde samo. Postupně se zlepšující soupeř byl v dalším průběhu zápasu velice kvalitní konkurenci a ve třetí čtvrtině nás dokonce přehrál. I přes zlepšený výkon domácích jsme si z Děčína odvezli zaslouženou výhru.

Sokol Pražský : USK Praha 64 : 57

První zápas dvojutkání s USK jsme odehráli na domácí palubovce. I přes jasné pokyny před zápasem jsme nechali rozehrát klíčové hráče soupeře, a měli jsme co dělat abychom zápas vůbec vyhráli. Soupeř nám v první půli svou zataženou obranou dělal velké problémy, ale kluci si nechali o poločase poradit, rozpohybovali soupeřovu obranu a začali hrát konečně 1na1 do koše. Rozhodující trhák přišel až na začátku 4čtvrtiny, kdy naši kluci získali několik balónů svou agresivní obranou, a strhli zápas na naši stranu.

Sokol Pražský : USK Praha 63 : 56

Ve druhém utkání jsme zavítali k hostům na Folimanku. Vzhledem k vyrovnanému průběhu předešlého zápasu, slibovala nedělní odveta další zajímavý zápas. Za stavu 12:12 si klíčový hráč hostí udělal výron kotníku, a to ovlivnilo průběh celého zápasu. Od té doby naši hráči začali postupně navyšovat své vedení, které narostlo až na 24 bodů. Naši hráči bohužel začali již po 3 čtvrtině oslavovat vítězství na Folimance, a v posledním dějství předváděli na hřišti zcela jiný sport než basketbal. Soupeř tak na konci ještě cítil šanci na vítězství, a naši kluci měli co dělat aby si s tímto náporem dokázali poradit. Nakonec to ale zvládli a připsali si nejen důležité vítězství ale hlavně cenné zkušenosti.

V příštích utkáních přivítáme na domácí palubovce další pražské soupeře. V sobotu nás od 17:30 čeká BŠ Praha, a v nedělním ranním utkání od 9:00 BA Sparta Praha.

Diskuze

Tabulka

1. Sokol Písek Sršni 6 483:280 12
2. BK Chomutov 7 518:470 12
3. Sokol Pražský U14 6 453:398 10
4. BK Horejsek Děčín 5 389:316 9
5. Jižní Supi 7 475:471 9
6. Tygři Praha 7 462:489 9
7. USK Praha 6 383:422 8
8. BA Radotín 6 248:565 6

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 137348
Posledních 30 dnů: 3205 | Posledních 7 dnů: 2428 | Poslední den: 41

© 2024 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | misakacaba@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne