Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Výlet hráčů do Jindřichova Hradce a zápas v Písku

Výlet hráčů do Jindřichova Hradce a zápas v Písku

O tomto víkendu sehráli svůj předposlední hrací víkend hráči U14 v Jindřichově Hradci a v Písku. Oba tyto zápasy jsme dovedli do vítězného konce, i když předvedený výkon nebyl vůbec dobrý.

Sokol Pražský : Basket Fio Banka Jindřichův Hradec 91 : 72

K sobotním klání jsme měli nastoupit v 15:00. Pěkný volný víkend před námi, a tak jsme si zápas zpříjemnili procházkou po Jindřichově Hradci a společným obědem v pizzerii. Bohužel koncentrace na zápas byla také taková výletní. Velice dobře hrající soupeř ( i bez svých opor) nám byl velmi vyrovnaným soupeřem. Na začátku zápasu se dostal do vedení 11:4, a naši kluci zjistili, že to zadarmo asi nebude. Naše snaha získat každý balón, i za cenu porušení všech basketbalových zásad vedla k tomu, že nás soupeř přehazoval do rychlých brejků a dával jednoduché koše. Nakonec vyhrál náš větší fyzický fond, než naše perfektní hra. Přesto pro hráče dobrá zkušenost, že ŽÁDNÝ ale opravdu ŽÁDNÝ soupeř se nemá podcenit!!!

Sokol Pražský : Sokol Sršni Písek 101 : 58

Druhý den jsme zavítali na novou palubovku k druhému celku tabulky k sršňům z Písku. Soupeř opět oslaben o pár svých hráčů, nebyl v tomto utkání pro nás velkým soupeřem, a tak již od prvních minut jsme udávali tempo zápasu my. Jedinou slabinou bylo opět neubránění nejlepšího hráče soupeře, které jsme dovolili dát 25 bodu, což je polovina bodů celého týmu. I přesto, že jsme na toto před zápasem upozorňovali, hráči nebyli schopni přenést pokyny na hřiště.

Z víkendu si připisujeme, i přes nepřesvědčivé výkony, další dvě výhry. Naši neporazitelnost v Extralize U14 budeme hájit v posledním kole 14. a 15.4. na naší palubovce proti Liberci a Děčínu.

Diskuze

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 40951
Posledních 30 dnů: 3308 | Posledních 7 dnů: 834 | Poslední den: 181

© 2018 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne