Žáci U 15 zakončili domácí zápasy extraligy 2 vítězstvími

Sokol Pražský  -  BK Syntezia Pardubice   101:73   /19:24,45:40,80:49/

Body: Polidar 28,Simaichl 16,Jurman 15,Charvát 13,Hauzer 8,Vainer 5,Hofman a Kulík 4,Schmidl a Tůma 3,Obruča 2.

V sobotním utkání jsme chtěli navázat na průpravu obrany z turnaje v Klatovech. Těsně a agresivně na míč s pomocí hráčů ze slabé strany, neboť hráči Pardubic měli výškovou převahu. Brzy jsme vedli 10:4, ale pak přišli chyby a soupeř toho využil k otočení výsledku a první čtvrtinu vyhrál.Když ve 4.minutě druhé části jsme ztráceli 9 bodů málokdo čekal, že se nám podaří to, co jsme předvedli v dalším průběhu zápasu. Trochu k tomu pomohlo i nezaviněné zranění hráče Pardubic Kreta, ale z naší strany došlo k výraznému zlepšení ve všech činnostech a výsledkem byla šňůra 20:6 do poločasu. Ve třetí části jsme zahráli asi nejlepší čtvrtinu v celé naší krátké historii a soupeře jsme doslova smetli z palubovky. Škoda části poslední čtvrtiny, kdy jsme neodpovědným až lajdáckým přístupem umožnili soupeři snížit z 30 bodového vedení na 15, ale ve zbytku utkání jsme naší vítězství znovu  ještě zvýraznili.

Sokol Pražský   -   BK Nymburk    83:74 po prodl.   /16:11,35:29,52:51,71:71/

Body: Chatvát 22,Polidar 21,Kulík 13,Hauzer 11,Jurman 10,Vainer 4,Schmidl 2.

Nedělní dopoledne nás bohužel zastihlo ve špatném rozpoložení. Po sobotním koncertě přišla nedělní bída, která naštěstí pro nás skončila vítězně. V tomto utkání jsme předvedli opět své dvě tváře. V momentě, kdy se nám daří je všechno v pohodě, ale v momentě kdy jde soupeř přes nás a přitvrdí, máme velký problém.Utkání zvláště ve druhé půli bylo velmi nevyrovnané, každé družstvo chvílemi soupeři odskočilo, aby následně velkým množstvím chyb umožnilo soupeři se zase vrátit zpět do zápasu. V závěru se každý z družstev přetahoval o každý bod, my jsme nakonec mohli rozhodnout, ale nezdařilo se nám to. V prodloužení jsme již měli jasně navrch a dokráčeli k výhře.