Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

SOCOOL Camp 2017

SOCOOL Camp 2017

V termínu 2. – 7.7. se konal již druhý ročník našeho letního basketbalového campu pod názvem Socool camp v pražském Radotíně. Letos tato akce přilákala na 39 natěšených baskeťáků a baskeťaček ve věkovém rozmezí 8 – 14 let. Jako minulý rok nabízel camp pro své účastníky dvě varianty. První varianta byla s plnou penzí a ubytováním na ubytovně ve sportovní hale a druhá byla bez ubytování tzv. „příměstská“, kterou využívali nejmladší účastníci, aby si nemuseli zvykat na večerní odloučení od rodin.

Účastníci byli rozděleni podle věku a výkonnosti do čtyř stejně velkých skupin. Campu se účastnili většinou aktivní hráči Sokola, ale zavítali mezi nás i kluci z Litoměřicka, Kunratic a také tři mladé baskeťačky, které byly okrasou celého našeho campu J .

Hráči měli možnost pod vedením trenérů SP potrénovat individuální činnosti jednotlivce, které si následně otestovali při doplňkových soutěžích ve hře 1 na 1 a střelbě. Na každý večer byli účastníci rozděleni do dvou týmů a probíhalo klání 5 na 5. Tyto zápasy měli velký náboj a hráči (i trenéři týmů J ) si v nich nic nedarovali. Pomyslný zápas se hrál celé čtyři večery a nakonec skončil vítězstvím tmavého týmu rozdílem pouhých 6 bodů! Nejmladší účastníci, kteří spadají stále věkově do kategorie přípravky a těžko by hráli basket na velké koše, naopak večer soutěžili ve fotbale, vybíjené a dalších drobných hrách.

Na camp dorazili jako minulý rok bývalí odchovanci a zároveň aktivní hráči Kooperativa NBL Tomáš Vyoral a Ondra Kohout. Kluci odtrénovali dvě tréninkové jednotky, proběhla s nimi krátká beseda a trpělivě se všem účastníkům podepsali na kartičky a fotky. Dokonce se zapojili i do exhibičního zápasu Campeři vs. Trenéři. Bylo vidět, že si to kluci moc užili a jak jeden z nich při odjezdu poznamenal, „ Sokol Pražský pro ně bude vždy srdeční záležitost.“

Druhý ročník Socool campu se povedl! Oproti minulému roku jsme hlavně rádi, že se nám úplně vyhnula jakákoliv vážná zranění, když vynecháme včelí bodnutí do nohy po koupání v radotínském biotopu J.

Asi největší odměnou pro organizátory a znakem spokojenosti účastníků a rodičů bylo, když se při slavnostním ukončení a odjezdu domů campeři neustále ptali, zda bude další Socool camp i příští rok. A TO VÁM MŮŽEME SLÍBIT, ŽE OPĚT BUDE!!!

 

Závěrem nám dovolte poděkovat všem všem sponzorům, zaměstnancům radotínského areálu a restauraci Bodlo, kde se náš camp stravoval.

 Velké díky patří především naším hlavním sponzorům ČVUT Praha a Basket-obchod.cz, bez jejich finanční nebo materiální pomoci bychom camp těžko organizovali.

Diskuze

Tabulka

1. Sokol Pražský 8 639:533 15
2. BK Lokomotiva Plzeň 8 626:580 13
3. GBA 8 601:598 13
4. Sokol Šlapanice 8 613:607 12
5. BK Opava "B" 8 563:607 12
6. BK Synthesia Pardubice 8 586:605 11
7. Sokol Žižkov 8 593:621 10
8. SK UP Olomouc 8 570:640 10

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

qsdqsd

Počet návštěv: 27857
Posledních 30 dnů: 2274 | Posledních 7 dnů: 550 | Poslední den: 63

© 2018 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne