Oficiální stránky basketbalového klubu

Příští zápas

Další dvě odehraná utkání pro U19

SP - Pardubice 83:95

Vstup do utkání jsme nezačali podle představ a rychle vedení Pardubic 13:4  si vyžádalo time out. Do konce první čtvrtiny jsme stáhli vedení Pardubic na přijatelný rozdíl.
Bohužel nástup do 2. čtvrtiny byl extrémně nepovedený, nebyli jsme schopni zastavit rychlý přechod Pardubic na útočnou polovinu. Malá agresivita v obraně, kdy jsme měli jen 2 fauly za čtvrtinu znamenalo vedení do poločasu domácího týmu  55:36.
Po důrazné domluvě v šatně, jsme v druhém poločase zvýšili tlak na hráče s míčem a dostali se na rozdíl až 11 bodů. Bohužel nas vždy zastavili vlastní chyby v obraně.
Konečný stav 95:83.
Bez tvrdé hry to zkrátka nepůjde a je potřeba zvýšit tlak na hráče s míčem a i bez míče.
Pozitivní bylo číslo útočných doskoků (20) asistencí (20) a omezený počet ztrát (12) + vyhraný druhý poločas 47:40.
Za zmíňku stojí double double Petra Šťovíčka a jeho dvě smeče do plné obrany a 6 trojek Matouše Jurmana.

tag heuer replica watches

SP - Nymburk 84:107

Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně a dařilo se nám zpomalovat hru soupeře směrem dopředu. Díky dobré distribuci přihrávek, kdy bylo zapojeno vždy všech 5 hráčů v útoku jsme si vybudovali dobré střelecké pozice, které jsme proměňovali. Bohužel se nám nedařila obrana hráčů z perimetru a jednoduché vniky nás tak připravili o větší vedení. Poločas 44:50.

Do druhého poločasu jsme vstoupili zcela identicky, jako v předešlém utkání v Pardubicích, kdy jsme ve 3. čtvrtině přestali hrát agresivně v obraně a dobře nepohybovali míčem v útoku. Opět 2 fauly za čtvrtinu a neochota hrát fyzický basketbal vyústil v otočení stavu na 76:62.
Poslední čtvrtina byla ve stejném duchu a konečný výsledek 107:84 je krutý z pohledu prvního poločasu.
Basket se hraje 40 minut a pokud nebudeme fyzicky stíhat soupeře celých 40 minut nemůžeme pomýšlet na úspěch.
Nyní nás čeká 14 denní break, kdy se zaměříme hlavně na nabrání fyzické kondice a síly.